Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

GOODYEAR DURATRAC EN İYİ ARAZİ LASTİĞİ SEÇİLDİ

Goodyear’ın DuraTrac arazi lastikleri, Alman “Off Road” Dergisi tarafından iki yıldır üst üste ödüle layık görülüyor.  Goodyear Dura...

Goodyear’ın DuraTrac arazi lastikleri, Alman “Off Road” Dergisi tarafından iki yıldır üst üste ödüle layık görülüyor. 

Goodyear DuraTrac lastikleri, Alman “Off Road Dergisi” okurları tarafından iki yıl üst üste yılın en iyi arazi lastiği seçildi. DuraTrac, “Traction Tires” kategorisinde yarışan 10 lastik arasından, 63.000 okurun oylaması sonucunda en fazla oyu alarak ödüle sahip oldu. 

Goodyear EMEA Marka ve Strateji Direktörü Alexis Bortoluzi son derece prestijli bir dergi tarafından bir kez daha en iyi arazi lastiği seçilmenin kendilerini heyecanlandırdığını ifade etti. Bortoluzi; “Bu ödülün en önemli tarafı; Off Road araç sürücülerinin bizzat bu değerlendirmeye katılmasıdır. Araçlarında lastikleri deneyimleyen sürücüler, ihtiyaç duydukları lastik performansının ne olduğunu biliyorlar. 

Bu ödül de, araçlarında Goodyear DuraTrac lastiklerini tercih eden sürücülerin lastik performansından duyduğu memnuniyetin somut bir kanıtıdır” diye konuştu. Goodyear DuraTrac lastiklerinin üretimi ABD’de gerşekleşirken, Avrupalı üreticilerin farklı ebatlardaki lastik taleplerini karşılamak amacıyla, DuraTrac lastikleri Goodyear’ın Almanya’da bulunan fabrikasında da üretilmektedir.

Hiç yorum yok