Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

JEEP VE HARLEY DAVİDSON GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

Jeep, Harley-Davidson’ın 2014 yılında EMEA (Avrupa, Ortadoğu, Afrika) Bölgesi’nde gerçekleştireceği etkinliklerin sponsoru oldu.  Macer...

Jeep, Harley-Davidson’ın 2014 yılında EMEA (Avrupa, Ortadoğu, Afrika) Bölgesi’nde gerçekleştireceği etkinliklerin sponsoru oldu. 

Macera, tutku, özgürlük gibi ortak değerlerde buluşan, alanlarında ikonlaşmış iki büyük marka, yıl boyunca düzenlenecek etkinliklerde ziyaretçilerine bu değerleri en iyi şekilde ifade eden yeni modellerini yakından deneyimleme fırsatı sunacak. 
Jeep, Harley-Davidson ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında ilk olarak Fransa’nın ünlü tatil bölgesi Saint-Tropez’de düzenlenen müzik etkinliği Harley-Davidson Festivali’nin ana sponsoru oldu. 

Jeep, festival süresince, dünyanın dört bir yanından Saint-Tropez’e gelen Harley-Davidson tutkunlarına, Jeep markasının maceracı ruhunu ve 4×4 becerilerini en üst seviyeye taşıyan off-road modeli Wrangler ile orta sınıf SUV segmentinde yenilediği Cherokee ve “Dünyanın en çok ödül alan SUV modeli” unvanına sahip Grand Cherokee modellerini tanıttı. 

Katılımcılar ayrıca özel olarak hazırlanan parkurlarda eşsiz Jeep deneyimi yaşadı. Saint-Tropez’deki festival kapsamında Jeep için hazırlanan 1000 m2’lik alanda, Jeep’in 4×4 modellerinin off-road yetenekleri test edilirken, festival ziyaretçileri Wrangler modellerinden birinin gövde parçalarının, Harley-Davidson stili boyanmış parçalarla yer değiştirdiği sıra dışı bir gösteriye tanık oldu. 

Amerika’nın iki köklü markasının işbirliği ayrıca, geçtiğimiz günlerde Hırvatistan’daki “Avrupa H.O.G. Rallisi & Hırvatistan Harley Günleri 2014” ve Barselona’daki “Barselona Harley Günleri 2014” etkinlikleriyle devam ederken, işbirliği kapsamındaki son etkinlik eylül ayında Avusturya’daki Faaker Gölü yakınlarındaki “Avrupa Bisiklet Haftası”nda gerçekleştirilecek.(automagg)

Hiç yorum yok