Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

FORD HAZİRAN KAMPANYASINDA 30 BİN TL YE SIFIR FAİZ FIRSATI

Ford’da Haziran ayı kampanyası, tüm binek araçlarda 0 faizli, 24 ay taksitli, 24 bin TL’lik kredi; tüm ticari araçlarda ise 30 bin TL’ye va...

Ford’da Haziran ayı kampanyası, tüm binek araçlarda 0 faizli, 24 ay taksitli, 24 bin TL’lik kredi; tüm ticari araçlarda ise 30 bin TL’ye varan yüzde 0 faizli kredi imkanıyla dikkat çekiyor. 

Elleriniz direksiyondayken telefonunuza gelen mesajları size okuyabilen SYNC Sesli Mesaj Okuma teknolojisine sahip aracı Fiesta, Haziran ayına özel yüzde 3'lük peşin alım indirimiyle cazip bir alternatif sunuyor. 

Fiesta Trend 1.25L benzinli modeli ise yüzde 5'lik peşin alım desteğiyle rakiplerine fark atmaya devam ederken, Fiesta Titanium müşterilerine ise 1.945 TL değerindeki X paketi hediye ediliyor. 

Haziran ayında Ford Yetkili Satıcıları'nda ticaretin makam araçları Transit Custom ve Tourneo Custom yüzde 0 faizli, 24 ay taksitli, 30.000 TL'lik kredi imkanıyla yeni sahiplerini bekliyor. 

Tüm dünya için sadece Ford Otosan Yeniköy Fabrikası'nda üretilen Transit Courier ve Tourneo Courier ile tüm Yeni Transit ve Ranger araçlar ise Haziran'da yüzde 0 faizli, 18 ay taksitli, 18.000 TL'lik kredi kullanma imkanıyla müşterilerle buluşuyor. 

Tüm bunlarla birlikte Transit Custom ve Tourneo Custom modellerinde yüzde 5 oranında peşin alım indirimi yapılırken, tüm yeni Transit modellerinde müşteriler 750 TL'lik takas kampanyasından da yararlanabiliyor.

Hiç yorum yok