Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ AUDI TT'NİN ÇİZİMLERİ PAYLAŞILDI

Audi ilk gösterimini Cenevre Otomobil Fuarı’nda yapacağı yeni TT’nin çizimlerini paylaştı.  TT model ailesinin üçüncü nesli olacak...

Audi ilk gösterimini Cenevre Otomobil Fuarı’nda yapacağı yeni TT’nin çizimlerini paylaştı. 

TT model ailesinin üçüncü nesli olacak yeni TT; geçmişin tasarım dilini, Matrix LED farlar ve Audi sanal kokpit gibi geleceğin teknolojisi ile buluşturuyor. 

İlk kez 1998 yılında satışa sunulan TT ailesinin en yeni üyesi olan yeni TT, ilk bakışta atletik duruşu ve dört halkalı logonun alışılageldiği gibi ön ızgara yerine, kaputta yer almasıyla dikkat çekiyor. 

Yeni TT, bu özelliği ile R8’i çağrıştırıyor İlk neslin klasik tasarımından esintiler taşıyan yeni TT’nin ön tarafından başlayan keskin yatay çizgiler, arka bölüme kadar devam ediyor. 

Böylece aracın dinamik görünümü de pekiştiriliyor. Yeni TT’de LED ve Matrix LED teknolojili farlar da isteğe bağlı olarak sunuluyor. Yeni TT’nin iç kısmı da dinamizmini yansıtıyor. Birbirlerine tamamlayan göğüs ve kapı tasarımları, keskinlikleri ile iç tasarıma hareket katıyor. 

Audi’nin diğer modellerinde kullanılan merkezi bölümdeki MMI monitörü, Audi sanal kokpit ile değiştirildi. Bu da kontrol panellerine daha incelik ve hafiflik kazandırıyor.(automagg)

Hiç yorum yok