Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

2014 MODEL YENİ SCANIA STREAMLINE’DA TAM DONANIMLI KAMPANYA

Scania, karayolu taşımacılığına sunduğu yenilikçi sistemlere sahip ürün gamı için kaçırılmayacak bir satış kampanyası sunuyor. Scania Finan...

Scania, karayolu taşımacılığına sunduğu yenilikçi sistemlere sahip ürün gamı için kaçırılmayacak bir satış kampanyası sunuyor. Scania Finansman A.Ş. ile ortak yapılan kampanyada 50 bin Euro kredi alımlarında 24 ay yüzde 0 faiz imkanı sunuluyor… 

Ağır Ticari araç sektörünün öncü markası Scania, kaçırılmayacak finansman ve takas kampanyasını müşterilerinin beğenisine sunuyor. Doğuş Otomotiv distribütörlüğünde Türkiye faaliyetlerini sürdüren Scania, 50 bin Euro kredi alımlarında yüzde 0 faizli 24 ay vade fırsatı içeren finansman desteği veya takas fırsatı sunuyor. 

G400 LA4X2HNA Highline kabin ve G400 CA4x2HSA çekicilerinde müşterilerine Mart ayı sonuna kadar takas ve 24 ay kredi için yüzde 0 faiz uygulamasını devreye alan Scania, finansman kuruluşu Scania Finansman A.Ş. ile beraber yapılan çalışmada 36 ve 48 aya varan çok uygun vade seçenekleri de sunuyor. 

Aracını yenilemek ve 2014 model yeni Scania Streamline araçların en zorlu yol ve yük şartlarına uygun olarak geliştirdiği G400 LA Highline kabin ve G400 CA normal kabin çekicilere sahip olmak için Türkiye genelindeki tüm Scania Yetkili Satıcıları sizleri bekliyor. 

Şubat ayında başlayan ve 31 Mart 2014 tarihine kadar sürecek olan stoklarla sınırlı Finansman veya Takas Kampanyası ile eşsiz konfor ve yakıt tasarrufuna sahip Scania araçlara ulaşmak şimdi çok daha kolaylaşıyor.

Hiç yorum yok