Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CLAUDİA SCHİFFER OPEL’İN MARKA ELÇİSİ OLDU

Dünyanın en güzel kadınlarından birisi olarak kabul edilen, 1000'den fazla dergi kapağını süslemiş, UNICEF elçisi Claudia Schiffer Ope...

Dünyanın en güzel kadınlarından birisi olarak kabul edilen, 1000'den fazla dergi kapağını süslemiş, UNICEF elçisi Claudia Schiffer Opel’in marka elçisi oldu. 

Otomobil severlerin ve tüm dünyanın dikkatini çekecek, 25 yıla yayılmış başarılı bir uluslararası kariyeri olan Claudia, Opel'in Avrupa'daki yüzü olarak yeni rolüne başlıyor. 

Ocak ayı içerisinde "O bir Alman" konseptiyle Avrupa genelinde televizyon galası düzenlenecek. Alman model ve aktris Claudia Schiffer, izleyicilere “Opel, Almanya'da Üretildi ” ve "O bir Alman".cümlesini etkileyici şekilde söyleyecek. 

Reklamın ana teması, “Sanatsal tasarımı Alman hassasiyeti ile birleştirmek” , “Mervia'nın sahip olduğu fonksiyonel kapı konseptleri” ve “Mokka'da sunulan akıllı dört çeker teknolojisi”. Opel Pazarlama Kurulu Başkanı Tina Müller "Kampanya, Uluslararası düzeyde beğeni toplaması ve global değerleri gözler önüne sermesi açısından önemli. 

Opel, bu kampanya ile sürekli vurguladığı, Alman mühendislik sanatına, tasarımına, felsefesine ve fiyat-performans dengesine dikkat çekiyor. Dünya yıldızı Claudia Schiffer’in Opel markası elçisi olması mutluluk verici."

Hiç yorum yok