Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CITROËN C-ELYSÉE 1.2 VTi TÜRKİYEDE SATIŞTA

Citroën C-Elysée yeni nesil 1.2 VTi PureTech motoruyla sınıfının en düşük yakıt tüketimini ve yüksek performansını bir arada sunan özel...

Citroën C-Elysée yeni nesil 1.2 VTi PureTech motoruyla sınıfının en düşük yakıt tüketimini ve yüksek performansını bir arada sunan özel bir model olarak dikkat çekiyor. 


Benzinli motoru ile dizel motorlarla yarışabilecek kadar düşük yakıt tüketim değerleri olan ve fiyatıyla kolay erişilen Yeni Citroën C-Elysée 1.2 VTi PureTech; BMP versiyonu ile tüm Citroen Yetkili Satıcı showroomlarında yerini aldı. 

C-Elysée 1.2 VTi BMP; çekici, ekonomik ve özellikle yoğun şehir içi kullanımda konforlu bir sedan otomobil arayan müşteriler için oldukça ideal bir seçenek. Zengin donanım seçenekleri sunuyor… Citroën C-Elysée 1.2 VTi BMP Confort ve Exclusive şeçenekleri ile tüketiciler ile buluşuyor. 

Rahat sürüşleri garanti eden Confort versiyonu 37.500 TL’lik iddialı bir fiyat etiketi olan C-Elysée 1.2 VTi BMP , ESP, ABS, sürücü ve yolcu hava yastığı, USB Bluetooth, elektrikli ön ve arka camlar gibi konfor ve güvenlik ekipmanlarını standart olarak sunuyor.Arka park sensörü,16” alüminyum jant, dijital klima ve yan hava yastıkları gibi extra özellikler sunan Exclusive versiyonunda ise 39.800 TL’lik bir fiyatla satışa sunuluyor. 

Hem düşük yakıt tüketimi hem ekonomik hem şık… Tamamen yeni olarak tasarlanan 3 silindirli benzinli motor C- Elysée 1.2 VTi BMP, performans ve tasarrufu bir arada sunuyor. Yeni Citroën C- Elysée 1.2 VTi BMP; yakıt tüketimi ile dizel motor kadar az yakan gerçek anlamda tasarruflu benzinli motor seçeneği sunuyor. 

Şehir dışı kullanımda100 km’de 4,3 lt, şehiriçinde ise 6,4 lt’lik değere sahip olan , Yeni Citroën C- Elysée 1.2 VTi BMP ortalamada ise 5,1lt yakıt tüketimi ile dizeller kadar az yakan bir otomobil olduğunu gösteriyor. Yeni Citroën C- Elysée 1.2 VTi BMP, 72 hp’lik gücü ve düşük devirde elde ettiği performans ile dikkat çekiyor. 

Aracın 640 / 506 litre (VDA normlarına göre) kapasiteye sahip bagajı kategorisindeki en büyüklerden biri olmasıyla beklentileri karşılıyor. 4.43 m uzunluğunda, 1,75 m genişliğinde ve 1.47 m yüksekliğinde olan Citroën C-Elysée geniş bir iç hacme sahip ve 2.65 metre ile kategorisindeki en uzun dingil mesafesi sayesinde ferah bir oturma alanı sağlıyor.

Mükemmel sürüş zevkinin yanı sıra geniş bir hareket alanı sunan C-Elysée’in iç hacmi bir üst kategoride yer alan binek otomobiller ile aynı seviyede. Arkada seyahat eden yolcular için ayrılan diz mesafesi ise dikkat çekici boyutlarda (120 mm). Ferah kabin, bagaj alanına hiçbir şekilde müdahale etmiyor. Citroën C-Elysée, sahip olduğu tüm bu özellikler sayesinde mükemmel bir aile aracı olduğunu ispatlıyor. 

Citroën C-Elysée, özellikle yol hakimiyeti başta olmak üzere markanın sahip olduğu tüm deneyimlerden faydalanıyor. Aracın yüksek konumu sayesinde / görünümü, özel olarak tasarlanan yürüyen aksamı, elektrik destekli direksiyonu sayesinde en zor koşullarda bile güçlü bir yol tutuşu ve tüm yolcular için emniyet hissi sağlıyor. ABS, ESP ve sürücü yolcu ve yan hava yastıkları gibi aktif & pasif güvenlik ekipmanları bu hissi pekiştiriyor. 

Citroën C-Elysée, Citroën mühendisleri tarafından Dünya’nın dört bir tarafında, farklı iklim ve yol şartlarında dört milyon kilometreden fazla test edildi. En zorlu koşullarda bile güçlü yol tutuşu ve yolcu güvenliğini sağlamak amacıyla uzun dingil mesafesi sunan C-Elysée, özel olarak tasarlanan şanzımanı ve tüm hız seviyelerinde kullanıcılara doğru tepkiler sunan elektrik destekli direksiyonu ile fark yaratıyor. 

Alan ve boyut bakımından optimize edilen bir tasarımın yanı sıra, Citroën C-Elysée birçok modern, işlevsel konfor özelliklerine de sahip. Aracın sahip olduğu özellikler arasında dijital klima, arka park sensörü ve hız sabitleyici/hız sınırlayıcı ile Bluetooth özellikli Radyo CD MP3 çalar yer alıyor.. 

Exclusive donanım seviyesinde standart olarak sunulan 16” Alüminyum alaşımlı jant araca farklı bir stil kazandırıyor. Standart ESP… Citroën C-Elysée ailenizin güvenliğini de düşünüyor. Türkiye’de satılacak olan tüm versiyonlarında ESP ( Elektronik Stabilite Programı ) standart olarak sunuluyor. 

Aynı şekilde güvenliğin olmazsa olmazları ABS , EBD ( Elektronik Fren Güç Dağılımı ) ve EBA ( Acil Fren Destek Sistemi ) güvenli sürüşlerin standartlarını oluşturuyor. Ailenin tüm fertlerinin güvenliğine hassasiyet gösteren C-Elysée, hareket anında otomatik olarak kilitlenen kapıları, arka koltuklarda isofix çocuk koltuğu bağlantıları ile eksiksiz güvenlik sağlıyor. 

Daha fazla detay için citroen yetkili satıcılarına uğrayabilirsiniz

Hiç yorum yok