Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SEAT LEON SC KAMPANYASI

SEAT’ın başarılı model ailesi Leon’un, iki kapılı ve daha sportif tasarıma sahip Leon SC versiyonuna özel indirim kampanyası başladı.  ...

SEAT’ın başarılı model ailesi Leon’un, iki kapılı ve daha sportif tasarıma sahip Leon SC versiyonuna özel indirim kampanyası başladı. 


2 bin TL’ye varan indirimin sunulduğu kampanyada ayrıca sınırlı sayıda Leon SC için Full LED farlar da ücretsiz olarak veriliyor. SEAT’ın başarılı model ailesi Leon’un, daha dinamik ve sportif versiyonu Leon SC şimdi indirimli fiyatlarla alınabiliyor. 

Türkiye’de 1.2 TSI 105 hp DSG Style, 1.4 TSI 140 hp FR ve 1.6 TDI CR 105 hp DSG Style motor seçenekleriyle satılan Leon SC’ye kampanya süresince 2 bin TL’ye varan indirim olanaklarıyla sahip olmak mümkün. 

Kampanya kapsamında ayrıca, sınırlı sayıda Leon SC için opsiyonel olarak sunulan Full LED farlar da ücretsiz olarak veriliyor. Full LED teknolojisi, ön kısa ve uzun farlarda, gündüz sürüş farlarında ve arka stop lambalarında kullanılıyor. 

Halojen farlara göre daha akıllı ve daha verimli olduğu için, LED farların tercih edildiği Leon ailesi, bu anlamda sınıfında fark yaratıyor. 

Daha kısa tepki süresine, titreşime karşı dirence ve daha uzun ömre sahip LED farlar, yolda daha görünür olmayı da sağlıyor.

Hiç yorum yok