Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BMW TAM ELEKTRİKLİ ARAÇLARINI PAZARA SUNDU

Cuma günü BMW i3'ün ilk müşterileri şirketin Münih'deki merkezinin yanında bulunan BMW Dünyasında araçlarını BMW Yönetim Kurulu Üye...

Cuma günü BMW i3'ün ilk müşterileri şirketin Münih'deki merkezinin yanında bulunan BMW Dünyasında araçlarını BMW Yönetim Kurulu Üyeleri İan Robertson ve Roland Krüger'in elinden aldı. 

İlk müşteriler arasında Bavyera Başbakanlık Yöneticisi ve Avrupa Bakanı Christine Haderthauer ile Allianz Yönetim Kurulu üyesi Oliver Baete'de yer aldı. 

Anahtar tesliminde konuşan İan Robertson, ''Bu gün BMW tarihinde yeni bir döneme giriyoruz. BMW i3'lük araçların ilklerini müşterilerimize vererek sokaklara daha farklı bir hareketlilik kazandıracağız.'' dedi. 

Yeni araçların yeni pazarlama metotlarına ihtiyacı olduğunu vurgulayan Roland Krüger ise BMW i3'leri internet üzerinden ve telefonla sipariş etmenin mümkün olduğunu açıkladı. ''Lüks araçlarımızın pazarlanmasında araç galericilerimiz de önemli rol oynuyor.'' diyen Yönetim Kurulu Üyesi, Almanya'da 46 BMW i ortağının yatırım yapmasından memnun olduklarını kaydetti. 

BMW i3'ün önümüzdeki aylarda Avrupa pazarlarında ve 2014 yılında da Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Çin ve Kore'de satışa sunulacağı açıklandı. 

Aracının anahtarını teslim alan Bakan Christine Haderthauer (CSU), ''i3, tipik bir BMW ve tipik Bavyeralı. Bu araç en iyi teknolojiyi, en iyi dizaynı ve dayanıklılığı simgeliyor.'' dedi. Bu nedenle Bavyera Başbakanlığının ilk müşteriler arasında olduğunu söyleyen Haderthauer, başarılı aracın ihracat ürünleri arasında en önlerde olacağını savundu.ZAMAN

Hiç yorum yok