Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KRONE COMVEX FUARINDA SAHNE ALACAK

Lojistik sektörü temsilcilerini bir araya getiren ve bu yıl dördüncüsü düzenlenenComvex İstanbul 2013 Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi ...

Lojistik sektörü temsilcilerini bir araya getiren ve bu yıl dördüncüsü düzenlenenComvex İstanbul 2013 Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı’nda,Doğuş Otomotiv’in distribütörlüğünde faaliyet gösteren Krone, üç ürünüyle boy gösterecek. 


Avrupa’nın ikinci büyük yarı römork üreticisi olan, 40 yılı aşkın süredir yarı römork üreten ve 2003 yılından bu yana Türkiye distribütörlüğü Doğuş Otomotiv tarafından sürdürülenKrone’nin fuarda sergilenecek Box Liner, Megaliner Huckapack ve Profi Liner-55 ürünleri Krone’nin 35 milyon euroluk yatırımla 2012 Eylül ayında üretime başlayan İzmir Tire’deki fabrikasında üretiliyor. 

Krone Doğuş Treyler fabrikasında, teknolojinin tüm imkânları kullanılarak üretilen bu üç modelde, diğer tüm Krone modellerinde olduğu gibi, yüzey koruma işlemi kataforez daldırma ve toz boya teknolojisi sayesinde 10 yıla kadar paslanmadan kaynaklı çürümelere karşı ürün garantisi sağlanıyor. 

14-17 Kasım 2013 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Comvex İstanbul 2013 4.Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı’nda Krone, 7.Hol -712 no’lu stantta katılımcılarla buluşacak.