Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENI A-SERISI HEM ALMANLARIN HEM DE TÜRKLERIN FAVORISI

Almanya'nın en büyük otomobil kulübü - “Allgemeiner Deutscher Automobil-Club eV” (ADAC)- üyeleri arasında düzenlediği anketin sonucund...

Almanya'nın en büyük otomobil kulübü - “Allgemeiner Deutscher Automobil-Club eV” (ADAC)- üyeleri arasında düzenlediği anketin sonucunda yeni Mercedes-Benz A-Serisi’ne kulübün en prestijli ödülü olan “yılın favori otomobili” ödülünü verdi. 

Tüketici tercihlerinde önemli bir referans kaynağı olan ve yeni bir otomobil satın alma söz konusu olduğunda mutlaka yorumları incelenen ADAC, Gelber Engel (Yellow An-gel) ödüllerinin bu yıl 9.sunu düzenledi. 

Ekim sonu itibariyle Türkiye’de satışa sunulan yeni A-Serisi, tanıtıldığı günden bu yana ülkemizde de büyük ilgi görüyor. 

Yeni A-Serisi, Türkiye’den Hürriyet Gazetesi ve Auto SHOW dergisinin de dahil olduğu Auto Bild Grubu’na bağlı dünya çapındaki dergilerin katıldığı, otomobille ilgili en eski ve prestijli ödüllerden biri olan “Altın Direksiyon” ya-rışması sonucunda, Türk okuyucular tarafından kompakt sınıfta Türkiye birincisi ödülüne layık görüldü. 

Aynı zamanda yeni A-Serisi, Dünya’nın en büyük medya yayın grubu BBC’ye bağlı olarak yayın yapan TopGear’in Türkiye’deki editörleri tarafından “Yılın Premium Hatchback Otomobili” seçildi. 

Türkiye’de satışa sunulduğu günden bu yana, yalnızca 4 ay içerisinde 1.150 adet satış adedine ulaşarak Türk tüketicilerinin de büyük beğenisini kazanan yeni A-Serisi, satışa sunulduğu dönemden itibaren rakiplerinin önüne geçmeyi başardı. 

Yeni A-Serisi’nin heyecan uyandıran sportif dış tasarımı ve yüksek kaliteyi yansıtan iç tasarımı ile kendine özgü karakteri, Mercedes-Benz’in yeni tasarım stratejisini yansıtıyor. 

Yeni A-Serisi, çok sayıda farklı seçenekle kişiselleştirilebilen temel teknik özellik-lerin yanı sıra, müşterinin kişisel zevklerine hitap edecek 3 farklı tasarım konsepti ile 68.200TL den başlayan fiyatlarla sunuyor; "Urban", "Style" ve "AMG Sport".