Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BEBEK HAKLI DEDİ TOYOTA GT86 KAZANDI

Toyota’nın, www.bebekhakli.com sitesi üzerinden düzenlediği kampanyasında spor otomobil GT86’yı kazanan talihli belli oldu.  Bursa’lı...

Toyota’nın, www.bebekhakli.com sitesi üzerinden düzenlediği kampanyasında spor otomobil GT86’yı kazanan talihli belli oldu. 

Bursa’lı 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Merve Kula, kampanyadan kazandığı Toyota GT86’nın anahtarını Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt’un elinden aldı. Bebekhakli.com’u tıklayarak formu dolduran Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü 1.sınıf öğrencisi Merve Kula, sitedeki bebeğin “Ben gelmeden hayatını yaşa” önerisini geri çevirmediğini söyleyerek “Bir arkadaşımın tavsiyesi ile kampanyaya katıldım. Kazandığımı öğrenince önce uzun süre inanamadım. 

Böylesine muhteşem bir spor otomobile sahip olmak beni çok mutlu etti” dedi. Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt da GT86’nın anahtarını Milli Piyango yetkilisi eşliğinde Merve Kula’ya teslim ederken “Hayatının henüz başında yakaladığın bu şans dilerim tüm hayatın boyunca sürer. Toyota olarak yaşamının bu bölümüne yer aldığımız için biz de mutluyuz” şeklinde konuştu.