Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KIA YETKILI SERVISLERINDE KIŞ BAKIM GÜNLERI BAŞLADI

Kia Türkiye, 15 Ekim – 24 Kasım tarihleri arasında tüm Kia kullanıcılarını, yetkili servislerine davet ediyor.  Kampanya süresince tüm ...

Kia Türkiye, 15 Ekim – 24 Kasım tarihleri arasında tüm Kia kullanıcılarını, yetkili servislerine davet ediyor. 
Kampanya süresince tüm Kia araç sahiplerine, mekanik servis işlemlerinde araç yaşının 4 katına varan yedek parça ve işçilik indiriminin yanısıra 400 TL ve üzerindeki harcamalarında BP’den 75 TL’lik ücretsiz akaryakıt/otogaz fırsatı sunulacak. 

Kampanya kapsamında, servise gelen araçlar ücretsiz kışa hazırlık kontrolü hizmetinden ve Garanti Bankası Bonus Kart’a 8 taksit imkanından da faydalanabilecekler. 

Kia Türkiye’nin bu çok özel servis kampanyasından faydalanmak için tek yapmanız gereken 15 Ekim – 24 Kasım 2012 tarihleri arasında Kia’nızı yetkili bir Kia servisine götürmek. 

Kia Türkiye, modelleriyle , teknolojisiyle, bayi ağı ve satış anlayışıyla her geçen gün yukarıya taşıdığı kalite anlayışını, satış sonrası hizmetlerde sunduğu “Family-like care” anlayışıyla birleştirirken, tüm Kia sahiplerine kendi ailesinden biri gibi ayrıcalıklı, nazik ve güvenilir bir hizmet sunarak, satışta olduğu gibi satış sonrası hizmetlerde de fark yaratıyor.