Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CHEVROLET EYLÜL KAMPANYASI

2.0 lt 163hp Dizel motor ve 6 ileri otomatik şanzıman ile performans ve yakıt ekonomisini bir arada sunan Chevrolet'nin güçlü sportif S...

2.0 lt 163hp Dizel motor ve 6 ileri otomatik şanzıman ile performans ve yakıt ekonomisini bir arada sunan Chevrolet'nin güçlü sportif SUV modeli yeni Chevrolet Captiva Eylül ayına özel 500 TL’den başlayan taksit avantajıyla satışta. 

Yeni Aveo’lar 3.600 TL’ye varan indirim fırsatı ve 29.805 TL’den başlayan kampanya dahil satış fiyatları ile alıcılarını bekliyor. 

EURO NCAP’den 5 yıldızlı, 8 hava yastığı, standart ESC özelliği ve göz alıcı tasarımıyla büyük beğeni gören Cruze modelleri ise 35.986 TL’den başlayan fiyatlarla fark yaratıyor.

Yeni Captiva’lar sonbahara özel 500 TL’den başlayan taksit avantajıyla satışa sunulurken, bir depo ile 1.200 km’lik ekonomik sürüşe sahip Yeni Chevrolet Aveo’lar Eylül ayında da 3.600 TL’ye varan indirim fırsatı ve 29.805 TL’den başlayan kampanya dahil tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile fark yaratıyor. 

Euro NCAP’ten 5 yıldızlı, 8 hava yastığı, standart ESC özelliği ve gözalıcı tasarımı ile büyük beğeni gören Cruze modelleri ise 35.986 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. 

Yeni Captiva’lar Eylül ayına özel fiyatlarla satışta 77 sene önce satışa sunduğu Suburban Carryall ile başlayan SUV geleneğindeki iddiasını yepyeni tasarımı ile atletik bir tarz yakalayarak sürdüren Yeni Chevrolet Captiva’lar Eylül’e özel fiyat avantajlarıyla sunuluyor. 

EURO NCAP’den 5 yıldızlı, 8 hava yastığı, standart ESC özelliği, yeni 2.0 lt 163 beygir Turbo Dizel motor, yeni 6 ileri otomatik vites ve ekonomik yakıt tüketim sürüşü sağlayan sürüş modu ile 100 km’de 7.7Lt ortalama tüketimi ile yakıt tasarrufunun ideal dengesini sunan Yeni Chevrolet Captiva, Eylül ayına özel 500 TL’den başlayan taksit avantajıyla satışa sunuluyor. 

Yeni Aveo dizel modellerde 3.600 TL’ye varan indirimler Eylül ayında da sürüyor Euro NCAP tarafından 2011 yılında kendi segmentinde "Sınıfının En Güvenli Otomobili" seçilen ve 2012’nin ilk yarısında Avrupa’da en çok satılan Chevrolet modeli olan Yeni Aveo HB ve Sedan modellerinde kaçırılmayacak fırsatlarlarını Eylül ayında da sürdürüyor. 

Bir depo ile 1.200 km’lik ekonomik sürüşe olanak sağlayan ve çocuk güvenliğinde 1 numara olan Yeni AveoHatchback; 75hp ve 95 hp gücündeki yeni nesil dizel motorları, 3.7 lt ortalama yakıt tüketim değeri, start stop teknolojisi ile rakiplerine fark atarken; Eylül ayında da 34.457 TL’den başlayan kampanya dahil tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile fark yaratıyor. 

Yeni Aveo Sedan benzinli modellerde ise 1.996 TL indirim ile Eylül ayında 30.509 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla pazardaki yerini alıyor. Otomatik benzinli Aveo’larda 2.400 TL’ye varan indirimler 6 ileri tam otomatik şanzımanı ile segmentinin en yeni teknolojilerinden birini sunan Yeni Aveo Sedan modeller ise 2.400 TL’ye varan indirimlerle satışa sunuluyor. 

Tüm Yeni Aveo’larda 8 hava yastığı, ESC, yokuşta kalkış desteği gibi üstün güvenlik özellikleri standart olarak sunuluyor. Chevrolet Cruze’da Sonbahar avantajları sizleri bekliyor 

Euro NCAP’ten 5 yıldızlı, 8 hava yastığı, standart ESC özelliği ve gözalıcı tasarımı ile büyük beğeni gören Cruze modelleri Eylül ayında da 35. 986 TL’den başlayan kampanya dahil tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile avantaj sağlamaya devam ediyor. 

Chevrolet Cruze’un 163 beygire sahip 2.0 litre dizel modeli ise sunduğu mükemmel performansın yanısıra 54.836 TL’den başlayan kaçırılmayacak fırsat fiyatları ile Eylül’de de tercih edilecek. 

Chevrolet Cruze’larda zor yol koşullarında başarılı manevra yapılmasına yardımcı olan Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC), ABS fren sistemi ve Elektronik Fren Gücü Dağılımı (EBD) standart olarak sunuluyor. 

Cruze’un süspansiyonu, fren ve direksiyon sistemleri, çeviklik ve sürüş konforu arasında çok uyumlu bir denge kurmaya olanak tanırken, sürücüye rafine bir sürüş deneyimi de sağlıyor.