Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOTAL VE TEB’DEN TEB TOTAL CARD SAHİPLERİNE 60 TL DEĞERİNDE AKARYAKIT HEDİYE

Akaryakıt sektörünün öncü markalarından Total, TEB Total Card’ın 2. yaşına özel yeni bir kampanyayı müşterilerine sunuyor.  Total, 23 Ağ...

Akaryakıt sektörünün öncü markalarından Total, TEB Total Card’ın 2. yaşına özel yeni bir kampanyayı müşterilerine sunuyor. 

Total, 23 Ağustos 2012 tarihine kadar geçerli olan “Bir Sözünüze 60 TL Akaryakıt Kampanyası” ile kazandırmaya devam ediyor. 

Müşteri odaklı hizmet anlayışından ödün vermeyen Total, TEB Total Card sahiplerine sunduğu avantajlarına bir yenisini daha ekliyor. Tüm TEB üyesi Total istasyonlarında geçerli olan kampanya kapsamında 6 ay boyunca her ay 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi için söz veren TEB Total Card sahipleri ilk ay 60 TL değerinde akaryakıt kazanıyor. 

Total’in TEB işbirliği ile gerçekleştirdiği “Bir Sözünüze 60 TL Akaryakıt Kampanyası” başvuruları 23 Ağustos 2012 tarihine kadar devam ediyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen TEB Total Card sahipleri 23 Ağustos 2012 tarihine kadar “SOZ” yazıp, TEB Total Card sistemine kayıtlı cep telefonu numaralarından 4616’ya SMS göndererek kayıt olabilirler. 

Gönderilen SMS’ler, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendiriliyor. TEB Total Card sahibi olmak isteyenler ise en yakın TEB Şubesi’ni ziyaret edebilir veya Total yazıp 4466’ya SMS gönderebilir.