Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KİA’DAN KULLANICILARINA ÖZEL KİA FAMİLY CARD UYGULAMASI

Kia Türkiye, Kia araç sahiplerine özel bir hizmet paketi sunmaya başladı.  Çok kısa bir süre önce lansmanı gerçekleştirilen Kia Fami...

Kia Türkiye, Kia araç sahiplerine özel bir hizmet paketi sunmaya başladı. 

Çok kısa bir süre önce lansmanı gerçekleştirilen Kia Family Card, Kia kullanıcılarına, kapsamlı bir yol yardım hizmeti sunmanın yanısıra gündelik hayatlarının her anında yardımcı olabilmek amacıyla oluşturuldu. 

Kia Family Card sahipleri ayrıca, otomotiv sektöründe ilk defa gerçekleştirilen bir program ortaklığıyla, anlaşmalı BP istasyonlarında 75 TL değerinde hediye akaryakıt ve 5 kat’a varan BP Club puan kazanma avantajlarına sahip oluyorlar. 

Tüm bu avantajları Kia müşterilerine sunan Kia Family Card, 129 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Kia Family Card sahipleri, hangi nedenle olursa olsun, onarımı 24 saati aşan tüm mekanik araç arızalarında ikame araç hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabildikleri gibi aracın yolda kalması, lastik patlaması, akaryakıt bitmesi, araç anahtarının kaybolması gibi herkesin başına gelebilecek tatsız süprizlere karşı da güvence altına alınıyorlar. 

Sunulan hizmetler bunlarla da sınırlı değil. Kia Family Card, çilingir hizmeti sağlamaktan, kırılan camların tamirine, gerektiğinde tesisatçı sağlamaya kadar kullanıcılarına evlerindeki her türlü problemde destek veriyor, 

sağlık ve asistans hizmetleri de sağlıyor. Kia Family Card sahipleri ayrıca, Anadolu Sağlık Merkezinde gerçekleştirecekleri sağlık harcamalarında % 15’e varan indirimlerden faydalanıyorlar. 

Çelik Motor , önümüzdeki dönemde de Kia kullanıcılarının araç sahibi olma deneyimlerini farklılaştıracak hizmetleri ve projeleri sunmaya devam edecek.