Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

VODAFONELULARA FORD YETKİLİ SATICILARINDA % 4 İNDİRİM

Bu kampanya 31 Ağustos 2012 tarihleri arasında katılımcı Ford Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir.  Kampanya kapsamında bireysel ve kurumsal...

Bu kampanya 31 Ağustos 2012 tarihleri arasında katılımcı Ford Yetkili Satıcıları’nda geçerlidir. 

Kampanya kapsamında bireysel ve kurumsal Vodafone abonelerine tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden 0 km Fiesta’da %3, binek araçlarda (Yeni Ford Focus hariç) ve Transit Connect’te %4 ve Transit araç alımlarında %2 indirim sağlanmaktadır. 

Kampanyaya katılmak için Vodafone abonelerinin FORD yazıp 6666’ya SMS göndererek kampanya katılım şifresini almaları gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlık olup, kampanyadan birden fazla kez yararlanmak için yeni şifre alınmalıdır. 

Alınan şifreler 1 Eylül 2012’ye kadar geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen Vodafone abonelerinin kampanyaya katılmak istedikleri tarihte bireysel veya kurumsal hatlarının herhangi bir nedenle görüşmeye kapatılmamış olması, faturalı hat sahiplerinin ise son 2 aylık faturalarından birini ibraz etmeleri gerekmektedir. 

Kampanyadan faydalanmak isteyen bireysel Vodafone hat sahiplerinin nüfus cüzdanı, telefon numarası ve kampanya şifresi; kurumsal hat sahiplerinin ise vergi levhası, telefon numarası ve kampanya şifresi ile katılımcı Ford Yetkili Satıcıları’na başvurmaları gerekmektedir. 

Kampanya tarihleri içerisinde üyeliği aktif hale gelmiş aktif hat sahibi Vodafone abonelerinin kampanya kapsamında kazanacakları indirim, abonelik teyidinin yapılmasından sonra kesinleşecektir. 

Kampanya ile ilgili gerekli bilgiler Ford Direkt Hattı 444 36 73 ile Vodafone Müşteri Hizmetleri 444 0542 telefon numaralarından ve www.kirmiziavantaj.com internet sitesinden alınabilecektir.