Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

DÜNYANIN EN GÜÇLÜ SCOOTERI APRİLİA SRV 850 TÜRKİYEDE SATIŞA SUNULDU!

İtalyan Aprilia’nın dünyada bugüne kadar üretilmiş en hızlı ve en güçlü scooter modeli olarak dikkatleri üzerine çeken Aprilia SRV 850 mod...

İtalyan Aprilia’nın dünyada bugüne kadar üretilmiş en hızlı ve en güçlü scooter modeli olarak dikkatleri üzerine çeken Aprilia SRV 850 modeli Türkiye’de de satışa sunuldu. 

Piaggio Grup Türkiye temsilcisi Ferco Motor tarafından ülkemizde 13 bin 500 Euro’ya satışa sunulan Aprilia SRV 850, şimdiden 2 sipariş aldı. 

Aprilia DNA’sı ile Superbike dünyasının performans ve estetik anlayışını scooter tutkunları için harmanlayan Aprilia SRV 850, geliştirilen motor performansı ve estetik altyapısıyla dikkat çekiyor. 

Aprilia SRV 850, Aprilia mühendisleri tarafından pistlerde kazanılan zaferler ışığında geliştirilen sıvı soğutmalı, elektronik enjeksiyonlu, dünyadaki ilk ve tek 90 derece açılı çift silindirli 839,3 cc’lik V yapılı ve 76 HP’lik güç ünitesiyle ön plana çıkıyor. 

 İtalyan Aprilia tarafından yıllarca dünyanın her tarafındaki yarış pistlerinde kazanılan zaferlerle birlikte edinilen bilgiler ışığında geliştirilen Aprilia SRV 850, Ferco Motor tarafından 13 bin 500 Euro’luk satış fiyatıyla Türkiye’de de satışa sunuldu. 

Aprillia DNA’sı ile Superbike dünyasının performans ve estetik anlayışını scooter tutkunları için harmanlayan SRV 850 geliştirilen motor performansı ve estetik altyapısı ile dikkat çekiyor. 

İlk etapta 2 sipariş alan ve Ağustos ayından itibaren teslimatlarına başlanacak olan Aprilia SV 850, Aprilia mühendisleri tarafından pistlerde kazanılan zaferler ışığında geliştirilen sıvı soğutmalı, elektronik enjeksiyonlu, dünyadaki ilk ve tek 90 derece açılı çift silindirli 839,3 cc’lik V yapılı ve 76 HP’lik güç ünitesiyle ön plana çıkıyor. 

Bugüne kadar üretilmiş en hızlı ve en güçlü scooter unvanına sahip olan Aprilia SRV 850, Aprilia’nın motor sporları geleneğini üçlü far, far tertibatının altındaki dinamik hava girişleri ve rüzgâr tünelinde şekillendirilmiş yarış şasisiyle sürdüren SRV 850 iki tonlu siyah-kırmızı rengiyle de ön plana çıkıyor. 

 Ayrıca ön çamurluk ve dönüş göstergelerinin bulunduğu ayna kısmı ile Aprilia yarış stiline sadık kalan SRV 850 alüminyumdan üretilen gidonlar ve yeni sportif tutamaklarıyla da göz dolduruyor.

İleri teknoloji ürünü materyalden üretilen geniş selesi ile sürücü ve yolcuya konforlu bir seyahat olanağı sunan SRV 850’nin zarif ve ince arka kısmında ayrıca LED teknolojili bir aydınlatma ünitesi bulunuyor. 

Çift silindirli motorunun gereği olarak çok sert bir şasiyle sunulan Aprilia SRV 850, 5 kg hafifleyen ağırlığı ile önde 16 inç, arkada ise 15 inçlik alüminyum jantları sayesinde sürüş hassasiyetini garanti ediyor. 

Önde Brembo Gold Serisi çift pistonlu kaliper ve iki adet 300 mm çelik disk kullanılan Aprilia SRV 850’nin arka tekerleğinde ise karşılıklı iki piston içeren 280 mm’lik çelik disk yer alıyor.milliyet