Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA KAMPANYASINDA FAİZ YOK AVANTAJ ÇOK

Skoda, kalite ve teknolojisiyle öne çıkarak segmentlerinin gözde modelleri arasından sıyrılan Superb ve Octavia modelleri için avantaj...


Skoda, kalite ve teknolojisiyle öne çıkarak segmentlerinin gözde modelleri arasından sıyrılan Superb ve Octavia modelleri için avantajlar ile dolu bir kampanya başlattı.

Kalitenin simgesi Superb’e sahip olmak için 24 bin TL kredi kullanmak isteyenler 24 ay boyunca hiç faiz ödemeyecekler. 

18 bin TL kredi kullanarak üstün teknoloji ürünü Octavia’yı tercih edenler ise yine 18 ay boyunca 0 faizli kampanyadan yararlanabilecekler. Vade sayılarını daha fazla aya yaymak isteyenler için ise aylık faiz oranı sadece 0,89 olarak belirlendi.

Skoda, prestij ve kalitenin simgesi Superb ve üstün teknolojisiyle segmentinde farkını ortaya koyan Octavia modelleri için avantajlar ile dolu bir kampanya başlattı. 

Skoda kalitesini yaşamak için tercihlerini Superb’ten yana kullanacak olanlar 24 bin TL kredi aldıkları takdirde 24 ay boyunca “0” faiz avantajından yararlanacaklar. “0” faiz avantajını Octavia modelinden yana kullanmak isteyenler ise 18 bin TL krediye 18 ay boyunca hiç faiz ödemeyecekler. 

Superb ve Octavia ayrıcalığını yaşamak isteyenler kredi kullanmadan bu isteklerine kavuşmak isterlerse 2 yıllık fabrika garantisine ek olarak 2 yıl daha garanti kapsamında olacaklar. 

Kampanya dahilinde kredi kullanmadan Superb’i tercih edenlere 2+2 yıl garanti süresinin yanında ayrıca Skoda Kasko hediye edilirken, Octavia almak isteyip ekstra 2 yıl garantiyi istemeyenlere ise Skoda Kasko hediye edilecek. 

Kampanya kapsamında kredi taksit sayılarını uzatmak isteyenlere de mevcut piyasa koşullarında en uygun oran olan 0,89 aylık kredi faizi uygulanacak. 

Skoda Finans tarafından kişiye özel çözümlerin de üretildiği kampanyada Superb 54 bin 500 TL’den, Octavia ise 39 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla Skoda Yetkili Satıcıları’nda kullanıcılarını bekliyor.

 “Altın direksiyon” ödülü de dahil olmak üzere kazandığı bir çok prestijli ödülün yanı sıra, güvenlik kriterleri açısından da bağımsız bir kuruluş olan Euro-NCAP tarafından yapılan testlerde en yüksek puan olan beş yıldız alan Superb, göz alıcı tasarımını, üstün teknoloji ile donatırken, geniş motor seçeneği, cazip fiyatlarının yanısıra Skoda’nın avantajlı kampanyasındaki yerini alıyor. 

Skoda’nın en çok tercih edilen modellerinin başında gelen Octavia ise, ailelerin beklentilerini karşılayacak şekilde dizayn edildi. Octavia, son derece uygun fiyatına, karakterini güçlendiren tasarım, gelişmiş teknoloji, yolcular ve bagaj için geniş alan ve geliştirilmiş sürüş özelliklerini ekleyerek segmentinin gözde modelleri arasından öne çıkmayı başardı. 

 Skoda kampanyasında, Superb ve Octavia modellerinin yanısıra Fabia, Roomster ve Yeti de yerini alıyor. 

Skoda’nın Fabia, Roomster ve Yeti modellerine tavsiye edilen indirimli fiyatlar üzerinden yüzde 0.99 faiz oranıyla, 6 aydan 60 aya kadar sunulan taksit seçeneklerinden birini belirleyerek üstün Skoda teknolojisi ve kalitesine ulaşmak bir adım ötenizde. 

Büyük avantajlar ile dolu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey Türkiye geneline yayılmış Skoda Yetkili satıcılarına gitmek olacak.