Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

FİAT LİNEA YENİLENDİ

170 milyon Euro yatırımla 2007’den itibaren Tofaş’ın Bursa fabrikasında üretilen Linea, aradan geçen 5 yılın ardından önemli bir makyaj oper...

170 milyon Euro yatırımla 2007’den itibaren Tofaş’ın Bursa fabrikasında üretilen Linea, aradan geçen 5 yılın ardından önemli bir makyaj operasyonu geçirdi.

Tofaş, bugünkü tören öncesi yeni Linea’nın ilk teaser resmini sadece Türk basınıyla paylaştı.

Bugün Bursa’da yapılacak törenle bantlardan inecek yeni Linea için 50 milyon Euro’yu aşan yatırım yapıldı.

2007 yılında Linea’nın dünya tanıtımı İstanbul Boğazı’nın ortasında yer alan Su Ada’da (Galatasaray Adası) gerçekleşmişti. Tanıtım için 4 milyon Euro harcanmış, ilk kez Türkiye’de üretilen bir modelin dünya tanıtımı Türkiye’de yapılmıştı. Lansmanın Boğaz’ın ortasında yapılması ise Türkiye’nin tanıtımına büyük katkı sağlamıştı.

5 yıl aradan sonra önemli bir makyaj operasyonu geçiren Linea’nın Bursa’da gerçekleşecek törenine Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Koç Holding CEO’su Turgay Durak, Koç Otomotiv Grubu Başkanı Cenk Çimen ve Tofaş CEO’su Kamil Başaran katılacak. Bursa’dan dünyaya tanıtılacak Linea’nın törenini 15’i uluslararası basından olmak üzere 50’nin üstünde gazeteci takip edecek.

Tofaş, bugünkü tören öncesi yeni Linea’nın ilk teaser resmini sadece Türk basınıyla paylaştı.HÜRRİYET/Emre ÖZPEYNİRCİ

Hiç yorum yok