Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

STARPET'TEN ÜCRETSİZ PİT STOP UYGULAMASI

2011 yılında başlattığı yüzde 12’ye varan indirim kampanyalarına şimdi de ücretsiz lastik, hava ve su kontrolü, yağ değişimi ve cam suyu tet...

2011 yılında başlattığı yüzde 12’ye varan indirim kampanyalarına şimdi de ücretsiz lastik, hava ve su kontrolü, yağ değişimi ve cam suyu tetkiklerini içeren “pit stop” uygulamasını ekleyen Starpet, tüketici memnuniyetini bir üst noktaya taşıyor.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen yüzde 100 Türk sermayeli akaryakıt şirketi Starpet, tüketici dostu uygulamalarıyla müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Yurt genelinde yayılmış 450 istasyonunda yüzde 12’ye varan indirim kampanyalarıyla müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşıyan Starpet, şimdi de kampanyalarıyla eş zamanlı yürüteceği “pit stop” uygulamasını başlattı.

Kampanya dönemlerinde Starpet istasyonlarına uğrayan herkesin yararlanacağı “pit stop” uygulaması, ücretsiz lastik, hava ve su tetkiklerinin haricinde yağ değişimi ve cam suyu kontrollerini de içeriyor.

Starpet, 2011 başında başlattığı tüm akaryakıt ürünlerinde yüzde 12’ye varan indirim kampanyası ile yıl boyunca Türkiye geneline yayılmış 450 istasyonunda tüketicilerle buluştu. 2012 sonunda kadar devam etmeyi planladığı indirim günlerine şimdi de ücretsiz lastik, hava ve su kontrolü, yağ değişimi ve cam suyu tetkiklerini içeren “pit stop” uygulamasını ekleyen Starpet, tüketici dostu kampanyalarına bundan sonra da devam edecek.

Hiç yorum yok