Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KREDİ KARTLARININ MTV KAMPANYALARI

Yeni yılın ilk aylarında ödenen motorlu taşıtlar vergisini kredi kartıyla ödemek isteyenler için bankaların düzenlediği 31 ocak 2012 tarihi...

Yeni yılın ilk aylarında ödenen motorlu taşıtlar vergisini kredi kartıyla ödemek isteyenler için bankaların düzenlediği 31 ocak 2012 tarihine kadar geçerli kampanyalardan bazıları

YAPI KREDİ WORLDCARD VE TEB WORLDCARD

www.gib.gov.tr adresinden 100 TL ve üzeri MTV'i için beş taksit imkanı sunan Worldcard, Yapı Kredi müşterilerine, Bosch Car Serviceten 85 TL değerinde ücretsiz check up kazanma şansı sunuyor. Bu kampanyadan tüm Yapı Kredi kredi kartları ve TEB Worldcard sahipleri yararlanabiliyor.

Ayrıca kampanya kapsamında, check up sonrasında yapılacak olan işlemler için 29 Şubat 2012 tarihine kadar Worlde özel yüzde 30luk işçilik indirimi, +4 taksit veya 2 ay erteleme imkanı veriliyor.

Bunun yanı sıra www.navking.com adresinden Worldcard ile gerçekleştirilecek alışverişlerde yüzde 50ye varan indirim ve 5 taksit fırsatından yararlanılabiliyor. Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi ATMleri aracılığı ile vadesiz hesaptan ödeme yapan müşteriler de www.navking.com adresinden yüzde 50ye varan indirim alabiliyor.

MTV ödemelerini Yapı Kredi ATMlerinden yapmak isteyen müşteriler, işlemlerini banka kartlarına veya kredi kartlarına bağlı vadesiz hesaplarını kullanarak gerçekleştirebiliyor. Yapı Kredinin geçtiğimiz yıl hizmete sunduğu ve Türkiyede bir ilk olan klavyeli ATMler sayesinde Motorlu Taşıtlar Vergisi öderken plakaya ait harflerin yazılması ile ödeme işlemi daha da kolay yapılabiliyor.


AKBANK AXESS, FISH, WINGS

Axess'le Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenize 6 Taksit!
Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenizi www.gib.gov.tr adresinden Axess'le yapın 6 taksit ayrıcalığından faydalanın.

www.gib.gov.tr adresinden yapılan kredi kartı ödemeleri tek çekim olarak gerçekleşecek olup, kredi kartına 6 taksit olarak yansıyacaktır.
Taksitli işlemlere vade farkı yansıtılmayacaktır.
Gecikmeye girmiş MTV ödemeleri içinde 6 taksit kampanyası geçerli olacaktır.


İŞBANKASI MAXIMUM CARD

Maximum Kart kullanıcıları www.gib.gov.tr'den 31 Ocak 2012 tarihine kadar yapacakları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde üç eşit taksit imkânına sahip oluyor.

Maximiles sahipleri için de geçerli olacak kampanya kapsamında İş Bankası kredi kartı müşterileri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde hem ödeme kolaylığına sahip olacak hem de zamandan kazanacak.İş Bankası Şirket Kredi Kartları ve Vadematik Ticari Kredi Kartı ile de kampanyadan faydalanılabilecek.

Üstelik, Goodyear'ın tescilli markası Premio servislerinde ücretsiz güvenlik kontrol hizmeti ve 60 TL yerine 19 TL'ye rot ayarı hizmetinden yararlanabilecek.

Güvenlik Kontrol ve rot ayarı Hizmeti Detayları :

31 Ocak 2012 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini İş Bankası'ndan yapan müşteriler, Goodyear tescilli markası Premio tarafından tarafından sağlanacak ücretsiz Güvenlik Kontrol hizmetinden yararlanabilecek ve rot ayarlarını 60 TL yerine 19 TL'ye 29.02.2012 tarihine kadar yaptırabilecekler.

Kampanyadan yararlanabilmek için Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme dekontunun ve/veya vergi alındısının Premio servislerine gösterilmesi gerekmektedir.
Premio bayilerinde gerçekleştirecekleri güvenlik kontrolü işlemlerde işçilik ücreti ödemeyeceklerdir.Üstelik Rot ayarı 60 TL yerine 19 TL!

TEB BONUS

TEB BonusCard ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr'den yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 4 taksit fırsatı sunulacaktır.Business Card'lar kampanyaya dahildir.


GARANTİ BONUS

Bonus Card ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr' den ve Garanti İnternet Şubesi garanti.com.tr’den yapılan tüm Motorlu Taşıtlar ödemelerine 5 taksit fırsatı sunulacaktır.

Motorlu Taşıt Vergisini Bonus ile ödeyen müşteriler Goldmaster https://kampanya.goldmaster.com.tr adresini ziyaret ederek taşınabilir DVD Playerlarda %30 indirim hakkına sahip olacaklardır.

www.gib.gov.tr' den ödeme yapan kartların bankamızda tanımlı cep telefon numaralarına SMS ile 9 haneli özel bir şifre gönderilecektir. Bu şifre ile kampanya.goldmaster.com.tr sayfasından Goldmaster taşınabilir DVD playerı %30 indirimli alabilecekler.

Kampanyadan Garanti Bonuslar, Money Visa, Flexi ve Shop&Miles MasterCard, Bonus Business, Shop&Miles Business, ING Bonus, Şeker Bonus, Filo Card ve Corporate Card sahipleri faydalanabilir.

Flexi Card sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için işlemden önce, EVET MTV yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir

American Express Card’lar, Bonus American Express, Bonus Platinum American Express, Shop&Miles American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, ve TKF Bonus’lar kampanyaya dahil değildir. .

HSBC ADVANTAGE

Motorlu Taşıt Vergisi'nde Advantage ile 400 TL'ye kadar 4, 400 TL üzerine 6 taksit! + Speedy'den aracınızın 50 noktasında detaylı check up, ücretsiz 4 lastik balans ve işçilik hizmetinde %50 indirim avantajı!

Kampanyadan 1 Ocak - 4 Şubat 2012 tarihleri arasında HSBC kredi kartlarıyla www.gib.gov.tr'den ödeme yapanlar yararlanabilir. Taksitler 400 TL ve üzeri ödemelere 6, altına ise 4 olarak yansıyacaktır. Kampanya boyunca tek ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır.

Speedy'nin aracın 50 noktasında ücretsiz check up, 4 lastik balans ve işçilik hizmetinde %50 indirim kampanyası 30 Haziran 2012'ye kadar, www.gib.gov.tr'den alınacak dekont çıktısının Speedy yetkilisine gösterilmesi halinde geçerli olacaktır. Speedy servis listesine www.speedy.com.tr'den ulaşılabilir.

Kredi kartıyla yapılan motorlu taşıt vergisi ödemelerinde Advantage Nakitpuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmayacaktır.forumdonanımhaber/manyax

Hiç yorum yok