Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

VOLKSWAGEN YIL SONU KAMPANYASI OCAKTA DA DEVAM EDİYOR

Kaçırdık diye üzülmeyin, Volkswagen’de 2011 yılı tüm cazibesi ile devam ediyor. Aralık ayındaki tüm cazip Volkswagen teklifleri Ocak ayında ...

Kaçırdık diye üzülmeyin, Volkswagen’de 2011 yılı tüm cazibesi ile devam ediyor.

Aralık ayındaki tüm cazip Volkswagen teklifleri Ocak ayında da sizlere sunuluyor.

En yakın Volkswagen Showroom'larında çok uygun koşullar ve cazip ödeme avantajları ile sizleri bekliyor.


Jetta sahibi olmak için büyük fırsat

Ocak ayında da geçerli bu kampanya ile tüm dünyada büyük beğeni toplayan Jetta'ya 44.200 TL’den başlayan, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Manuel şanzımana sahip benzinli motor seçeneklerinde %4'e varan indirimlerle sunulan Jetta'lar sizi bekliyor.

2012 modellerde kur sabit. 1 Euro = 2,19 TL

2012 model Volkswagen araçlara, en uygun koşullarda sahip olabilmeniz için Scirocco, Tiguan ve CC modellerinde kuru 1 Euro = 2,19 TL'ye sabitledik. 3 Aralık 2011 tarihi itibarıyla başlayan bu kampanyamız Ocak ayında da kısa bir süreliğine geçerli.

Touareg’de konfor paketi sabit kur avantajı ile birleşti. 1 Euro = 2,29 TL

Lüks donanımı ve konforu ile sizi bambaşka bir dünyaya taşıyan Touareg ile tanışmaya hazır olun. Otomatik seviye kontrolü ve hıza duyarlı elektronik amortisör kontrol sistemine sahip 'Havalı Süspansiyon Sistemi' ve yolculukları daha keyifli kılan 'Panaromik Cam Tavan'dan oluşan özel konfor paketini almak isteyenler anahtar teslim fiyatı üzerinden 4 bin Euro indirim alıyorlar.

Touareg modeli için çok özel bir teklif daha: 07 Aralık 2011 tarihinden itibaren Touareg modelinde size çok özel bir fırsat sunuluyor. 1 Euro’nun 2,29 TL'ye sabitlendiği bu kampanya Ocak ayında da kısa süreliğine devam ediyor.

Aralık fırsatlarından yararlanamadık diye üzülmeyin, çünkü sizin için 2011 daha bitmedi, Aralık fırsatları kısa bir süreliğine 2012’de de devam ediyor. Bu özel tekliflerden yararlanabilmek için Volkswagen Yetkili Satıcıları’na uğramanız yeterli.

Hiç yorum yok