Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

VOLKSWAGEN PASSAT ALLTRACK’I TANITTI.

Volkswagen Passat Alltrack’te 160 ve 210 beygir gücünde iki turbo beslemeli, doğrudan enjeksiyonlu benzinli motor (TSI) ve 140 - 170 beygir ...

Volkswagen Passat Alltrack’te 160 ve 210 beygir gücünde iki turbo beslemeli, doğrudan enjeksiyonlu benzinli motor (TSI) ve 140 - 170 beygir gücünde iki doğrudan enjeksiyonlu turbo dizel motor (TDI) seçeneği bulunacak.

En güçlü iki Alltrack versiyonu olan 170 bg TDI ve 210 bg TSI’da, 4MOTION dört tekerlekten çekişe ve çift debriyajlı şanzıman (DSG) standart donanım olacak.

Volkswagen 140 bg TDI motorlu Passat Alltrack’te dört tekerlekten çekişi seçenek olarak sunacak. Bu araç ortalama 5,7 l/100km yakıt sarfiyatı ile model yelpazesinin en tutumlu aracı.

VW, Alltrack’in gerçek arazi yeteneğine sahip olduğunu iddia ediyor. Otomobilin bu özelliği hem tarzında, hem de teçhizatında öne çıkıyor.

Görsel değişiklikler arasında Tiguan ve Touareg SUV’lardan esinlenmiş yeni ön ve arka tampon tasarımı ve siyah plastik kaplamayla sarılmış çamurluklar bulunuyor.

Değişikliklere rağmen Alltrack’in uzunluğu ve genişliği 4771 mm ve 1820 mm ile Passat steyşın ile aynı kalmış.

Volkswagen Passat’ın ‘arazi’ versiyonunu, gelecek hafta Tokyo Otomobil Fuarı’nda resmi olarak tanıttıktan sonra 2012’de piyasaya sürecek.ntvmsnbc

Hiç yorum yok