Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA FİNANS KASIM FIRSATLARI

Herkesi Toyota sahibi yapma ilkesiyle yola çıkan Toyota Finans Sistemi, Kasım ayına özel kampanyasında dosya masrafını üstleniyor. Günün şar...

Herkesi Toyota sahibi yapma ilkesiyle yola çıkan Toyota Finans Sistemi, Kasım ayına özel kampanyasında dosya masrafını üstleniyor.

Günün şartlarına uygun en rekabetçi faiz oranını sunan Toyota Finans ile üstün Toyota teknolojisiyle üretilen otomobillere 500 TL’den başlayan aylık taksitler ile sahip olunabiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler 60 aya kadar uzanan vade seçeneklerinin yanında ilk taksitlerini de 4 ay erteleyebiliyorlar.

Düşük peşinat ve bütçeye göre şekillendirilen uygun taksit seçenekleriyle Toyota sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştüren Toyota Finans Sistemi’nin Kasım ayı kampanyası yine büyük avantajlar sunuyor. Dosya masrafının Toyota Finans tarafından üstlenildiği kampanyada, aylık yüzde 1,19’dan başlayan faiz oranları uygulanırken, vadeler 60 aya kadar uzuyor.

Müşterilerin dilediklerinde ilk taksitlerini 4 ay erteleyebilecekleri kampanyada Toyota teknolojisinin ürünü otomobillere aylık 500 TL’den başlayan taksitler ile sahip olunabiliyor. Toyota konforunu yaşamak isteyenlere eski araçlarını elden çıkarmaları için de “vadeli takas” seçeneği ile 3 ay ek süre tanınırken, balon ödeme seçeneği de kampanyadaki avantajlar arasındaki yerini alıyor.

Hemen bir Toyota sahibi olmak için bütün işlemlerin tek bir noktadan ve kısa zamanda tamamlandığı Toyota Plazalara uğramanız yeterli.

Uygun taksit seçenekleri yine Toyota’da
Toyota Finans kampanyası kapsamında prestijin simgesi Avensis ayrıcalığını yaşamak isteyenlere 8 bin 500 TL'ye varan indirim sunuluyor. 950 TL’den başlayan aylık taksitlerle sunulan Avensis 53 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Dünyanın en çok tercih edilen otomobili Corolla 4 bin TL’ye varan indirimi ile dikkat çekiyor. Toyota Corolla 600 TL’den başlayan aylık taksitlerle sunulurken, şehir otomobili Yaris de 500 TL’den başlayan taksitlerle terich ediliyor.

Toyota’nın gözde hatcback modeli Auris 4 bin 500 TL’ye varan indirimle sunulurken, taksitle Auris sahibi olmak isteyenler için aylık 550 TL’den başlayan fırsatlar sunuluyor. Verso’daki indirimler de 3 bin 600 TL’ye ulaşırken, 800 TL’den başlayan aylık taksitler Toyota’nın bu gözde modeline sahip olmayı kolaylaştırıyor. Toyota'nın SUV segmentindeki temsilcisi RAV4 ise 6 bin 750 TL'den başlayan indirimle Toyota Plazalarda.

Hiç yorum yok