Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA’NIN KASIM KAMPANYASINDA İNDİRİM RÜZGARI

Skoda Kasım ayı boyunca sürecek kampanyasıyla tüm modellerinde 6 bin TL’ye varan indirimler yapıyor.Skoda, konfor ve kaliteyi biran önce yaş...

Skoda Kasım ayı boyunca sürecek kampanyasıyla tüm modellerinde 6 bin TL’ye varan indirimler yapıyor.Skoda, konfor ve kaliteyi biran önce yaşamak isteyenleri yetkili satıcılarına bekliyor.

Sağlamlığın dayanıklılıkla; kalitenin teknoloji ile birleştiği üstün otomobiller üreten Skoda, Kasım ayı boyunca kaçırılmayacak bir indirim kampanyası sunuyor. Her türlü beklentiye konforu ve sürüş rahatlığı ile cevap veren Skoda, tüm modellerinde indirim yaparak herkesin bu ayrıcalığı yaşamasını amaçlıyor.

Zarif ve yalın tasarımı ile şıklığını yollara yansıtan Fabia 2 bin 300 TL’ye varan indirimler ile kampanyadaki yerini alırken, şıklığın adresi Superb’te 6 bin TL’ye ulaşan indirim dikkat çekiyor. Kompakt ve 300 litre bagaj hacmiyle kullanışlı küçük otomobillerin sembolü Fabia 28 bin 400 TL’den başlayan fiyatlar ile kampanyaya dahil olurken, prestiji Superb ile yaşamak isteyenler bu amaçlarına 54 bin 300 TL’den başlayan fiyatlar ile ulaşabiliyorlar.

Skoda’nın üstün teknoloji ile geliştirdiği ve tasarımıyla SUV segmentinde dikkat çeken dinamik bir araç olan Yeti, model ve motor seçeneklerine göre 2 bin 300 TL’den başlayıp 4 bin 600 TL’ye varan indirimiyle Skoda kampanyasında farkını yine ortaya koyuyor. Yeti’nin fiyatları 44 bin 800 TL’den başlarken, SUV kalitesi, dinamizmi ve şıklık yollara yansıyor.

560 litrelik bagaj kapasitesi ile aile otomobili kavramına yeni bir bakış açısı kazandıran Octavia, ferahlık, sağlamlık ve güvenliği de yansıtırken ekonomik olma özelliğini de kampanyada ortaya koyuyor. Octavia’da 4 bin 300 TL’yi aşan indirimler ve 38 bin 700 TL’den başlayan fiyatlar ekonomikliği gözler önüne bir kez daha seriyor.

Klasik Skoda tasarımına modern çizgiler eklenilerek yenilenen görüntüsüyle bambaşka bir hava yakalayan ve küçük MPV segmentinde rekabeti bir üst boyuta taşıyan Roomster da kampanyada bin 500TL’ye varan indirimiyle segmentinde yine bir adım öne çıkıyor.

Hiç yorum yok