Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

DÜNYADA 1 MİLYON CHEVROLET CRUZE SATILDI

Tasarımı, güçlü donanımı ve yüksek kaliteli özellikleri ile müşterilerin beğenisini kazanan Chevrolet Cruze’un satış başarısı yükselişine de...

Tasarımı, güçlü donanımı ve yüksek kaliteli özellikleri ile müşterilerin beğenisini kazanan Chevrolet Cruze’un satış başarısı yükselişine devam ediyor.Chevrolet Cruze’un dünya genelinde satışı 1 milyon adede ulaştı.

Bu yıl sektördeki 100. yaşını kutlayan Chevrolet tarafından satışa sunulduğu Nisan 2009’dan itibaren dünya genelinde satış başarısı yakalayan Chevrolet Cruze’un, 1 milyonuncu adet satışı dün gerçekleşti. Cruze, Dünya üzerinde 750.000 satış adedine Nisan 2011 de ulaşmıştı.

Bu yılın ilk çeyreğinde 150.000 adet satılan Cruze’da 1 milyonuncu adede dün itibarıyla ulaşıldı. Pazara çıktıktan kısa bir süre sonra ABD’de pazar liderlerinden biri olan Chevrolet Cruze, Kanada’da ilk 3 içinde yer alırken, aynı zamanda Türk otomobilseverleri tarafından da büyük beğeni ile karşılanmaya devam ediyor.

Autobest 2010 Ödülü’nün yanı sıra, Euro NCAP’ten 5 yıldız alarak güvenlikteki yetkinliğini kanıtlayan Chevrolet Cruze, sedan ve hatchback modelleriyle müşteriye sunuluyor. Chevrolet’nin global tasarım izlerini taşıyan Cruze, konforlu ve şık iç mekân tasarımı ile müşterilerin beğenisini kazanıyor. Chevrolet Cruze’da sekiz hava yastığı ve acil durumlarda ve zor yol koşullarında başarılı manevra yapılmasına yardımcı olan Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC), ABS fren sistemi ve Elektronik Fren Gücü Dağılımı (EBD) standart olarak sunuluyor.

Cruze’un süspansiyonu, fren ve direksiyon sistemleri, çeviklik ve sürüş konforu arasında çok uyumlu bir denge kurmaya olanak tanırken, sürücüye rafine bir sürüş deneyimi de sağlıyor.

Hiç yorum yok