Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PIRELLI’DEN KIŞ LASTİĞİ ALANLAR KARTALKAYA’DA KAYAK TATİLİNE GİDİYOR!

Bu kış Pirelli, kış lastiklerine özel çok cazip bir kampanya ile tüketicilerini Pirelli Yetkili Satıcılarına davet ediyor. 4 Kasım – 31 Aral...

Bu kış Pirelli, kış lastiklerine özel çok cazip bir kampanya ile tüketicilerini Pirelli Yetkili Satıcılarına davet ediyor.

4 Kasım – 31 Aralık 2011 tarihleri arasında Pirelli Yetkili Satıcılarından 4 adet otomobil veya SUV (4x4) Pirelli kış lastiği alan 5 çift Kartalkaya’da muhteşem bir kayak tatili kazanma şansı yakalıyor. Ayrıca, bu çok özel kampanyadan yararlanacak 5 şanslı çifte kayak veya snowboard dersi de hediye.

4 Kasım - 31 Aralık 2011 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında Pirelli Yetkili Satıcıları’ndan 4 adet Pirelli otomobil ya da SUV (4x4) kış lastiği satın alan ve Pirelli Yola Devam hizmetine kayıt olan 5 şanslı çift, yapılacak olan çekiliş sonucu Kartalkaya’da kayak tatili kazanma hakkı elde edecek. Bunun yanı sıra kayak veya snowboard dersi de hediye olarak verilecek.

Ayrıca Pirelli Yetkili Satıcılarından kış lastiklerini alan tüketiciler Bonus’a özel 10 taksit fırsatından da yararlanabilecek.


Pirelli’den kış lastikleri için “Lastik Saklama”, “Yola Devam” ve “Tyrelife” hizmetleri
+7 derecenin altındaki koşullarda mutlaka kış lastiği kullanılmasını öneren Pirelli, lastik saklama hizmetinin yanı sıra Yola Devam ve Tyrelife hizmet programlarıyla da tüketicinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Pirelli Yetkili Satıcılarından yapılan kış lastiği alımlarında sezona bağlı olarak kullanılmayan yaz lastikleri özel depolama alanlarında zarar görmeyecek şekilde saklanabiliyor. Ayrıca, Pirelli Yola Devam programı kapsamında lastik değişim hizmeti, çekici hizmeti, acil durum hizmeti gibi ayrıcalıklardan da yararlanabiliyor. Lastik sektöründe bir ilk olan lastik sigortası Tyrelife programında ise Pirelli Yetkili Satıcılarından 4 adet Pirelli marka 15 inç jant ve üzeri otomobil veya SUV (4x4) kış lastiği alan tüketiciler; lastiklerinin delinme, kaldırıma veya başka bir engele çarpma veya yangın sonucunda tamiri mümkün olmayacak derecede hasar görmesi durumunda birebir aynı ölçü ve desendeki lastiklerle değiştirme imkanı buluyor.

Söz konusu hizmet fatura tarihinden itibaren ilk 6 ay veya 5000 km kullanım süresince geçerli oluyor.

Kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgilere pirelli web sitesi pirelliclub facebook sayfaları ve pirelli yetkili satıcılarında..

Hiç yorum yok