Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA’NIN YENİ SİTESİ YAYINDA

Cenevre otomobil fuarıyla birlikte tüm dünyaya sunulan yeni Skoda kurumsal kimliğine uygun olarak tasarlanan Skoda’nın Türkiye web sayfası ...

Cenevre otomobil fuarıyla birlikte tüm dünyaya sunulan yeni Skoda kurumsal kimliğine uygun olarak tasarlanan Skoda’nın Türkiye web sayfası www.skoda.com.tr yenilenen yüzüyle yayında.

Skoda’nın yeni kurumsal kimliği paralelinde yenilikler ile zenginleştirilen sitede; Skoda’nın simply clever felsefesine uygun olarak tasarlanmış kullanıcı dostu menü yapısı ve içerik, içeriği ve çeşitliliği arttırılan ürünlere ait mikro siteler, ürünlere ait teknik özelliklerin karşılaştırılabilme imkanı, modellere ait tanıtım videolarını ve güncel reklam filmlerini kapsayan multimedya içeriği, modellere ait broşür ve katalogları indirebilme imkanı buluyor.

Skoda müşterileri ayrıca, diledikleri Skoda modellerinin tüm özelliklerini yeni web sayfasında karşılaştırabiliyorlar. Renk seçenekleri, alternatif donanım ve motor seçeneklerini, ayrıntılarıyla incelemek isteyen kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan Skoda’nın yeni web sayfası, kullanıcıların aradığı tüm bilgilere ulaşma olanağı sağlıyor.

Hiç yorum yok