Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

RADARA YAKALATMAYAN CEP UYGULAMASI TÜRKİYE'YE DE GELDİ

Akıllı cep telefonlarına yönelik 'yenilikçi' uygulamalara "Hız Radarı Bul" ile bir yenisi daha eklendi. Avrupa ve ABD'...

Akıllı cep telefonlarına yönelik 'yenilikçi' uygulamalara "Hız Radarı Bul" ile bir yenisi daha eklendi.
Avrupa ve ABD'de en çok indirilen uygulamalar arasına giren trafik radarı bulma programının Türkiye versiyonu da Apple'ın uygulama dükkanında yerini aldı.

Nefaş Bilişim Elektronik tarafından geliştirilen uygulama, kullanıcının etrafındaki radar ve hız kameralarını buluyor. Apple'ın uygulama mağazası iTunes üzerinden 1.99 dolar karşılığında indirilebilen uygulama, trafikte giderken açıldığında, kullanıcının aracı radar ve hız kameralarına yaklaştığında sesli ve görüntülü uyarı veriyor.

Radarın nerede olduğunu harita üzerinden gösteren "Hız Radarı Bul" uygulaması, geliştiricinin veritabının yanında kullancıların eklediği radar noktaları ile de zenginleştirilebiliyor.

GPS uygulaması olarak da kullanılabilen yazılım, tüm Türkiye haritasını sokak isimleriyle birlikte ayrıntılı olarak sunuyor. Android Market'te de yer alan uygulamanın Nokia ve Blackberry cep teelfonlarıyla uyumlu versiyonları da bulunuyor.haberturk

Hiç yorum yok