Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MOBİL 1, LEWİS HAMİLTON VE TONY STEWART’IN DA YER ALDIĞI ÜCRETSİZ ONLİNE OYUNUNU BAŞLATTI.

Mobil 1 Track Challenge, Motor Sporlarının En İyileri Karşısında Yeteneklerinizi Test Ediyor… • Oyuncular, Vodafone McLaren Mercedes Grand P...

Mobil 1 Track Challenge, Motor Sporlarının En İyileri Karşısında Yeteneklerinizi Test Ediyor…

• Oyuncular, Vodafone McLaren Mercedes Grand Prix sürücüsü Lewis Hamilton ile Stewart-Haas Racing NASCAR sürücüsü Tony Stewart’a karşı, sanal ortamda yarışarak sürüş yeteneklerini test edecekler.
• Benzersiz pist tasarım özelliğine sahip olan bu oyun, katılımcılara kendi pistlerini yaratma ve isimlendirme fırsatı tanıyor.
• Arkadaşlarınızı Twitter, Facebook, MySpace ve LinkedIn gibi sosyal ağlar üzerinden rekabete çağırın.

Türkiye,18 Mayıs, 2011 – Exxon Mobil Corporation’ın şirketlerinden olan ExxonMobil Lubricants and Petroleum Specialties Company, bütün dünyadaki Mobil 1 hayranları için hazırladığı ve online olarak ücretsiz oynanabilecek yeni oyununu başlattı. Mobil 1 Track Challenge oyunu, dünya çapında televizyon kanallarında gösterilen haftalık motor sporları programının web sayfası olan www.mobil1.com.tr üzerinden oynanabilir.

İnternet tabanlı en iyi 10 oyun arasında yer alan, 2010’un başarılı oyunu Mobil 1 Global Challenge’ın bu yılki versiyonu, Mobil 1 Track Challenge’da bulunan benzersiz pist tasarlama özelliğiyle oyuncular, pistlerin şeklini değiştirmek, pist üzerine engeller koymak ve günün hava koşullarını ve saatini belirlemek de dahil olmak üzere, kendi yarış ortamlarını oluşturabiliyorlar. Oyuncular, Vodafone McLaren Mercedes sürücüleri Lewis Hamilton ve Jenson Button ile Stewart-Haas Racing NASCAR sürücüleri olan Tony Stewart ve Ryan Newman’a karşı yarışarak sanal sürüş yeteneklerini test edebiliyorlar.

Mobil 1 Track Challenge, 2011 Vodafone McLaren Mercedes MP4-26 F1 otomobili ile Stewart-Haas Racing NASCAR’ın 14 ve 19 nolu Chevrolet Impala arçlarının sanal modellemelerini içeriyor. Online yarışmacılar, her yarışın sonunda ünlü sürücülerin görüntülü özel mesajlarını izleyebilecekler.

Oyuna dahil edilen bir başka özellik ise, oyunculara kendi arkadaşlarıyla Facebook, Twitter, Myspace ve LinkedIn gibi sosyal ağlar üzerinden yarışma, onları gerçek zamanlı olarak yarışa davet etme, tur zamanlarına ilişkin bilgiler anında iletme ve beğendikleri yarış pistlerini onlarla paylaşma olanaklarını tanıması.

Oyuna Türkiye’den katılan yarışmacıları güzel bir sürpriz daha bekliyor. Belirlenen iki aylık dönemlerde, yarattığı parkur en yüksek oy alan katılımcı iPad2 16Gb Wi-Fi kazanırken, yarattığı parkur en çok oynanan katılımcı da Playstation 3 320Gb kazanacak.

Lewis Hamilton ile Tony Stewart’ı Mobil 1 Track Challenge oyununda yarışırken izlemek istiyorsanız, şu adresi ziyaret edin: http://www.youtube.com/watch?v=Uvqpr0xU8sI

Hiç yorum yok