Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PIRELLI.COM.TR YENİLENEN YÜZÜ İLE YAYINDA

Lastik sektörünün lideri Pirelli internet sayfasını yeniledi. Yeni www.pirelli.com.tr internet sayfası kullanıcı dostu ara yüzüyle dikkat çe...

Lastik sektörünün lideri Pirelli internet sayfasını yeniledi. Yeni www.pirelli.com.tr internet sayfası kullanıcı dostu ara yüzüyle dikkat çekiyor.

İnteraktif kişisel lastik tanımlayıcı uygulaması ile 5 adımda aracınıza en uygun lastiği bulabilmenizi sağlayan yeni internet sayfası, Formula 1 hakkında ayrıntılı haberler ve kendinizi Formula 1 pilotu gibi hissedebileceğiniz 3D pist simülasyonları gibi birçok yeni uygulamayı ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

Pirelli ile ilgili güncel haberler ve kampanyaların yanı sıra Pirelli’nin en yeni teknolojiye sahip çevre dostu, yüksek performans ve motorsporları gibi lastikleri ilgili detaylı bilgilere ulaşmak artık daha kolay. Yenilenen www.pirelli.com.tr adresinde kullanıcılar lastiklerine uygun hava basıncı bilgilerine de erişebilecekler. Ayrıca, ıslak zemin, karlı zemin ve off road gibi zorlu koşullarda sürücülere yardımcı olacak güvenli sürüş teknikleri ve ekonomik sürüş için ipuçları, Pirelli’nin yeni internet sayfasının ziyaretçilerine sunulan faydalı bilgiler arasında yer alıyor.

Kişisel Lastik Tanımlayıcısı bölümüyle, 5 adımda size en uygun lastik, desen ve ölçüsünün bilgisini veren yeni internet sitesi, ayrıca harita üzerinden size en yakın Pirelli Yetkili Satıcısı ile ilgili bilgilere daha kolay ulaşmanıza olanak sağlıyor.

Türk Pirelli’nin İzmit fabrikasında üretilen Formula 1 lastikleriyle Formula 1’in resmi lastik tedarikçisi olan Pirelli, yenilenen internet sitesinde Formula 1 ile ilgili ayrı bir bölüm de oluşturdu. Bu bölümde Formula 1 ile ilgili güncel haberler, Formula 1 lastik tipleri hakkında ayrıntılı bilgiler ve Formula 1 pilotlarının pist deneyimlerini tecrübe etme imkanı sunan 3D yarış görüntüleriyle sitenin ziyaretçileri Formula 1 heyecanına ortak oluyor.

Hiç yorum yok