Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HYUNDAİ ACCENT BLUE, DİZEL MOTOR SEÇENEĞİ İLE 40 BİN 500 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA SATIŞA SUNULDU

128 HP‘lik sınıfının en güçlüsü 1.6 litre yeni nesil çevreci dizel motor 6 ileri manuel ve 4 ileri otomatik vites seçenekleri 100 km’de sade...

128 HP‘lik sınıfının en güçlüsü 1.6 litre yeni nesil çevreci dizel motor 6 ileri manuel ve 4 ileri otomatik vites seçenekleri 100 km’de sadece 3.9 litre yakıt tüketimi sunan değişken geometrili turbo besleme teknolojisi Tamamen yenilenen yüzüyle, Türkiye’de Nisan ayında 1.4 lt benzinli motor seçeneği ile satışa sunulan ve büyük ilgiyle karşılanan Accent Blue’nun dizel motor seçeneği de model yelpazesinde yerini aldı.

128 HP’lik gücü ile sınıfının en güçlü dizel otomobili ünvanına sahip Accent Blue, 40 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Hyundai Accent Blue, 1.6 litrelik dizel motor seçeneği ile yüksek güç ve yakıt ekonomisini bir arada sunuyor.

Değişken Geometrili Turbo ile tam 128 HP güç üreten motor, yüksek teknolojisi sayesinde 6 ileri manuel şanzımanla 100 km’de sadece 3,9 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. Hyundai Accent Blue’da yer alan 1.6 CRDi-VGT motor, tartışmasız sınıfının lideri konumunda.

Accent Blue 1.6 CRDi, benzinli modelde olduğu gibi yine Mode ve Prime olmak üzere iki farklı donanım seviyesine sahip. Mode seçeneğinde sürücü ve ön yolcu havayastıkları, ESP, VSM, soğutmalı fren diskleri, ön sis farları, Radyo/CD/MP3 çalar ve iPod bağlantısı gibi birçok özellik standart olarak sunulurken Prime donanım seviyesinde ise yan ve perde havayastıkları, deri direksiyon ve vites topuzu, dijital klima, alaşımlı jantlar ve park sensörü bulunuyor.

Accent Blue Dizel’in fiyatları, şanzıman ve donanım seviyesine göre 40 bin 500 ile 45 bin 500 TL arasında değişiyor. Düz vites ve Mode donanım seviyesine sahip Accent Blue 1.6 CRDi, 40 bin 500 TL’den aynı araç otomatik şanzımanla alındığında fiyatı 43 bin TL oluyor. Prime donanım seviyesindeki manuel şanzımanlı Accent Blue 1.6 CRDi’ın da fiyatı 43 bin TL iken otomatik vitesli Prime modelinin fiyatı ise 45 bin 500 TL.

Hyundai’nin “New Thinking. New Possibilities. – Yeni Yaklaşım. Yeni Olanaklar” anlayışı çerçevesinde piyasaya sunduğu yeni modeli yedinci nesli Accent Blue, benzinli versiyonunda olduğu gibi dizel motor seçeneğinde de “5 Yıl Garantili Ultra Servis” paketini standart olarak sunuyor.

Daha fazla detay hyundai web sitesi ve hyundai yetkili satıcılarında

Hiç yorum yok