Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ESKİ OTOMOBİLİNİ TAKASA GETİR TOYOTAYI GÖTÜR MAYISTA ÖDEMEYE BAŞLA

Ödeme koşullarının esnekliği ile herkesin “ Toyota Ayrıcalığını” yaşamasını hedefleyen Toyota Finans Sistemi, Aralık ayında herkesi otomobil...

Ödeme koşullarının esnekliği ile herkesin “ Toyota Ayrıcalığını” yaşamasını hedefleyen Toyota Finans Sistemi, Aralık ayında herkesi otomobillerini değiştirip yepyeni Toyota’lara sahip olmaya davet ediyor. Markasına bakılmaksızın eski otomobillerini Toyota Plazalara getirenler, son model Toyota’lara 60 ay vade ve yüzde 0,79 faizli kredi olanağı ile sahip olabilecekler. Üstelik isterlerse ilk taksiti 5 ay sonra ödemeye başlayabilecekler.

Toyota Finans Sistemi Aralık ayında otomobillerini değiştirmek isteyenlere cesaret verecek müthiş avantajlar sunuyor. Aralık ayında eski otomobillerini Toyota Plazalara getirenler, hızlı ve çok avantajlı koşullarda yapılacak değerlendirmenin ardından, yeni yıla hayallerindeki Toyota ile girebilecekler. 5 bin TL peşin, aylık 500 TL’den başlayan taksitler ile Toyota sahibi olmak için avantajlar ile dolu bu kampanyada, ilk taksit ödemesi Mayıs ayında yapılabiliyor. Kampanyada ayrıca dosya masrafı alınmazken, yüzde 0.79 sabit faiz ve 60 aya kadar uzanan vade seçenekleri de sunuluyor.

5 bin TL’ye varan indirimler!..
Aralık ayında Toyota Plazalarda 5 bin TL’ye varan indirimler sunuluyor. Eski otomobilini yeni model bir Toyota ile değiştirmek isteyenler, Toyota’nınn D segmentindeki başarılı temsilcisi Avensis’e 5 bin TL indirimle 48 bin 950 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyorlar. Toyota’nın gözde modelleri Corolla ve Auris 1.500 TL’ye varan indirimle Toyota Plazalar’da yerini alırken, şehir hayatını kolaylaştıran Yaris modelinde sunulan 1.000 TL’ye varan indirim ve 25 bin 850 TL’lik başlangıç fiyatı dikkat çekiyor. Yenilenen tasarım ve dinamizmiyle Auris 34 bin 400, dünyanın en çok tercih edilen otomobili Corolla 35 bin 400 TL, geniş iç mekanı, kullanışlı yapısı ve zengin donanımıyla ailelerin öncelikli tercihi Verso ise 43 bin 750 TL’den başlayan fiyatlarıyla Toyota Plazalarda sahiplerini bekliyor.

Taksitler 500 TL’den başlıyor
Aralık ayında Toyota Plazaları ziyaret edenler; 5 bin TL peşin 500 TL taksitle Yaris, 6 bin TL peşin 600 TL taksitle Auris, 7 bin TL peşin 700 TL taksitle Corolla, 8 bin TL peşin 800 TL taksitle Verso, 9 bin TL peşin 900 TL taksitle Avensis ve 14 bin TL peşin bin 400 TL taksitle RAV4 sahibi olabilecekler.

Hiç yorum yok