Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

OTOKARIN YENİLENEN SULTAN SERİSİ İLGİYLE KARŞILANDI.

SULTAN 140S: Sultan serisinin en hesaplı modeli Sultan 140S, 140 BG motor ile sunuluyor. 27 kişilik yolcu kapasiteli Sultan 140S, yeni dış t...

SULTAN 140S:
Sultan serisinin en hesaplı modeli Sultan 140S, 140 BG motor ile sunuluyor. 27 kişilik yolcu kapasiteli Sultan 140S, yeni dış tasarımı ve iç tasarımıyla güçlü bir duruş sergiliyor. Artan iç yükseklik, artan bagaj kapasitesi, yeni iç tasarımı Sultan 140S'i cazip kılıyor.

Sultan 140S Comfort:
Sultan 140S Comfort, 140 BG ve 27+1 kişilik yolcu kapasitesi ile turizm ve servis taşımacılığında ideal bir araç. Turizm taşımacılığının vazgeçilmez özellikleri olan hostes koltuğu, yatabilir yana açılabilir koltuklar, LCD ekran, DVD oynatıcı, MP3 çalar, buzdolabı, kapalı devre müzik ve anons sistemi Sultan 140S Comfort'ta standart.

Sultan 160S Maxi:
31 yolcu ve 1 hostes koltuk kapasiteli Sultan 160S Maxi, yenilenen görünümü, daha yüksek motor gücü ve daha zengin aksesuarlarıyla sunuluyor. 160 BG'e çıkartılan motor gücü, 600 Nm'lik tork değeri ve üstün çekiş performansıyla yeni Sultan 160S Maxi'de uzun yolculuklar için isteğe bağlı olarak ilave yakıt deposu sunuluyor. Yeni kadife koltuk kumaşları iç tasarımı zenginleştirirken, 45 litrelik buzdolabı, hostes koltuğu, kapalı devre müzik ve anons sistemi, LCD ekran, DVD oynatıcı, MP3 çalarıyla üstün konfor sunuyor. Yüksek bagaj hacmi Sultan 160S Maxi'nin vazgeçilmez özellikleri arasında yer alıyor.

Sultan City ve Sultan Maxi City:
Yoğun şehiriçi çalışma koşullarına göre yenilenen küçük halk otobüsü Sultan City serisi, farklı uzunluklarda iki farklı modeliyle sunuluyor. 140 BG, çevreci yeni Euro 4 motorlarıyla Sultan City serisi, ABS fren sistemi ve ön arka disk frenleriyle şehiriçi trafiğinin ani dur-kalkları sırasında güvenli yolculuk sunuyor. Büyütülen arka camı ve iç tasarımı ile daha ferah bir yolculuk sağlıyor; yüksek yolcu kapasitesi, düz yolcu koridoru ile şehiriçi yolculukları keyifli hale getiriyor.

7 metre uzunluğundaki Sultan City, standart olarak 25 oturan, 16 ayakta yolcu taşımaya imkan veriyor.Sultan City ailesine yeni katılan 140 BG'deki Sultan Maxi City ise, 7,7 metre uzunluğuyla daha fazla yolcu kapasitesi sağlıyor, yoğun duraklarda çalışanlar için yeni bir alternatif yaratıyor.

Daha fazla detay otokar web sitesinde

Hiç yorum yok