Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOTAL'E GELEN KONUŞUYOR

Yeni yılın ilk kampanyası TOTAL'den Turkcell ile konuşturan kampanya. 07 Ocak – 28 Şubat tarihleri arasında TOTAL istasyonlarından yap...

Yeni yılın ilk kampanyası TOTAL'den Turkcell ile konuşturan kampanya. 07 Ocak – 28 Şubat tarihleri arasında TOTAL istasyonlarından yapacakları akaryakıt alımlarında Club TOTAL üyeleri Turkcell'den kontör/dakika kazanacak.

TOTAL ile Club TOTAL üyeleri 2009'da da kazanmaya devam ediyor. 07 Ocak – 28 Şubat tarihleri arasında Club TOTAL üyeleri tek seferde yapacakları 90 TL'lik akaryakıt alımlarında Turkcell'den 30 kontör veya 7,5 dakika kazanacaklar. Otogaz müşterileri ise tek seferde en az 30 TL olmak kaydı ile alışveriş toplamları 90 TL'ye ulaştığında yine Turkcell'den 30 kontör veya 7,5 dakika kazanacaklar. Club TOTAL üyeleri akaryakıt veya otogaz alımları karşılığında kendilerine verilecek şifreyi Turkcell 5434'e göndererek kontör ya da dakikalarını kazanacaklardır. Kampanyadan her Club TOTAL kart sahibi en fazla 150 kontör/37,5 dakika kazanabilecektir.

28 Şubat tarihine kadar geçerli olan 2009'un bu ilk kampanyası katılan akaryakıt istasyonlarında geçerlidir.

Kampanyaya katılan TOTAL istasyon listesi için tıklayınız.

Hiç yorum yok