Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Ulu Motor’dan 2.El Araç Takas ve Kredi Desteği

Ulu Motor, yüzde yüz elektrikli Skywell ve Leapmotor modellerini Türkiye'deki kullanıcılarla buluşturarak, elektrikli otomobil sahibi ol...

Ulu Motor, yüzde yüz elektrikli Skywell ve Leapmotor modellerini Türkiye'deki kullanıcılarla buluşturarak, elektrikli otomobil sahibi olma fırsatını arttırıyor. 

 

Ulu Motor, müşterilerine 2. el araç takas ve kredi desteği sağlayarak, elektrikli araçlara geçişi kolaylaştırıyor. Bu destekler, mevcut araçlarını yenilemek isteyen kullanıcılar için önemli bir avantaj sunuyor. 
 


Ulu Motor'un 2. el araç takas ve kredi desteği ile Türkiye'deki elektrikli araç pazarının büyümesine katkıda bulunması ve çevre dostu ulaşımı daha geniş kitlelere ulaştırması bekleniyor. 

 
Şehir içi 642 kilometre menziliyle elektrikli Skywell’ler anahtar teslim 1.880.000 TL fiyatıyla beğenileri topluyor. 
 
Şehir içi 642 kilometre menziliyle dikkat çeken, benzinli ve dizel araçlara göre %50'ye kadar yakıt tasarrufu sağlayan Skywell, aynı zamanda hızlı şarj olma özelliğiyle de zamandan tasarruf sağlıyor. 
 
 Tam dolu bir batarya ile şehir içi kullanımda 417 kilometreye kadar menzil sunan T03, kompakt görünümü ve kullanışlı teknolojik özellikleriyle öne çıkıyor. 
 
Güçlü performansıyla dikkat çeken, sürüş keyfini en üst seviyeye çıkaran ve anahtar teslim fiyatı 898.000TL olan T03, avantajlı fiyatıyla sizleri bekliyor. 
 
Cazip 2. el araç takas ve kredi desteğinden yararlanmak isteyenler, Ulu Motor bünyesindeki Skywell ve Leapmotor’a ait web sitelerini ziyaret ederek ya da en yakın yetkili bayilerine giderek siparişlerini verebilirler.

Hiç yorum yok