Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Yeni Lassa Transway 3 Zorlu Yolların Sağlam İş Ortağı

Lassa, hafif ticari araçlar için geliştirdiği zorlu yolların sağlam iş ortağı Transway serisini yeniledi.    Her türlü yol koşulu için özel ...

Lassa, hafif ticari araçlar için geliştirdiği zorlu yolların sağlam iş ortağı Transway serisini yeniledi. 
 

Her türlü yol koşulu için özel olarak tasarlanan yeni Transway 3, hem yağışlı, engebeli ve virajlı zorlu yollarda, hem de şehir içi kullanımda sürücülerin güvenle yol almasını sağlıyor. 


 
 Lastik sektörünün mobilite lideri Brisa'nın öncü lastik markası Lassa, zorlu yollara meydan okuyan Transway serisini yeniledi. 
 
Alışılmış sağlamlık, uzun ömür performansı ve güvenlikten ödün vermeden hafif ticari araçlar için geliştirilen Transway 3, her türlü yol koşuluna uygun şekilde özel olarak tasarlandı. 
 
Transway 3, Türkiye yol şartları için özel geliştirilmiş bloklu desen tasarımı ile hem aşırı yağışlı bölgeler ile engebeli ve virajlı zorlu yollarda, hem de şehir içi kullanımda hafif ticari araç sürücülerinin güvenle yol almasını sağlıyor. 
 
Transway 3, sahip olduğu güçlü gövde konstrüksiyonu ve iyileştirilmiş yüksek dayanıklılık performansı sayesinde, lastiğin aşınma performansını iyileştiriyor. 
 
Kopma ve kesiklere karşı güçlendirilmiş yapısıyla da lastiğin ömrünü uzatıyor. Transway 3, yeni karışım teknolojisi sayesinde üstün kuru zemin fren mesafesiyle ve güçlü ıslak zemin performansıyla güvenli bir yolculuk sunuyor. 
 
Geniş tabanlı sırtı ile kuru zeminde yol tutuşu artıyor ve gelişmiş sırt karışımı lastiğin aşınmasını yavaşlatarak uzun ömürlü kullanım sağlıyor. 
 
Lastiğin janta tam oturmasını sağlayan özel topuk tasarımı direksiyon hakimiyetini artırıyor, lastik balansını iyileştiriyor. Güçlü kuşak yapısı ise sıcak iklimlerde ve ağır kullanım koşullarında lastiğin dayanıklılığını artırıyor. 
 
Transway 3’teki eksiz darbe katı ise yüksek hızlarda lastiğin genleşmesini kontrol altına alarak yol tutuşunu iyileştiriyor. Yeni Transway 3, 14’-17’ jant aralığında toplam 24 ebat olarak pazara sunuldu.

Hiç yorum yok