Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Tüm doktorlara ve sağlık çalışanlarına Sigortam.net’ten kaskoda yüzde 15’e varan indirim

Türkiye’nin ilk ve lider dijital sigorta platformu Sigortam.net, 14 Mart Tıp Bayramı’nı doktorlara ve tüm sağlık çalışanlarına özel sunduğu ...

Türkiye’nin ilk ve lider dijital sigorta platformu Sigortam.net, 14 Mart Tıp Bayramı’nı doktorlara ve tüm sağlık çalışanlarına özel sunduğu meslek indirimlerini hatırlatarak kutluyor. 
 

Kampanya kapsamında Sigortam.net üzerinden kasko poliçesi yaptırmak isteyen doktorlar ve diğer sağlık çalışanları, anlaşmalı sigorta şirketlerinde geçerli yüzde 15’e varan indirim avantajından kolaylıkla faydalanabiliyor. 


 
Türkiye’nin lider insurtech markası Sigortam.net, hayata dokunan özel kampanyalarına devam ederek, 14 Mart Tıp Bayramı’nda da doktorlar ve sağlık çalışanları için avantajlı indirim fırsatları sunduğu meslek indirimlerinin altını bir kez daha çiziyor. 
 
Tüm doktorlar ve sağlık çalışanları, kendi üzerlerine kayıtlı araçlarının kaskosunu yüzde 15’e varan indirim avantajlarıyla Sigortam.net üzerinden yaptırabiliyor. 
 
Sigortam.net’te, anlaşmalı 20’den fazla sigorta şirketinin teklifleri en hızlı şekilde sıralanarak ihtiyaca uygun kasko poliçesi seçilebiliyor. 
 
Aynı zamanda Sigortam.net’in yapay zekayı arkasına alarak müşterileriyle buluşturduğu üçlü kart yapısı sayesinde, tüm teklifler içinden düşük fiyatlı, geniş kapsamlı ve fiyat-performans dengesi açısından öne çıkan poliçeler de kolaylıkla incelenebiliyor. 
 
Ayrıca teklifler içinde yer alan en önemli teminatlar da gösterilerek kolaylıkla seçim yapılması sağlanıyor. 
 
 Sigorta şirketlerinin, doktorlara ve sağlık çalışanlarına uyguladığı, Sigortam.net bünyesinde hayata geçen bu özel indirimlerden yararlanmak için Sigortam.net web sitesine girilebilir veya 444 24 00 numaralı telesatış kanalı üzerinden poliçe alımı gerçekleştirilebilir. 
 
Poliçe alımının ardından 24 saat içinde, Sigortam.net Whatsapp hattına meslek kartı ile araç plakalarının gönderilmesiyle birlikte indirimler uygulanacaktır.

Hiç yorum yok