Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Tüm Chery Modellerinde Yüzde 0 Faizli Kredi Kampanyası

Chery’den Kasım Ayında Avantajlı Kredi ve Özel İndirim Fırsatları! Dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerinden Chery, kasım ayında tüketici...

Chery’den Kasım Ayında Avantajlı Kredi ve Özel İndirim Fırsatları! Dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerinden Chery, kasım ayında tüketicilere birbirinden avantajlı kredi ve indirim olanakları sunuyor. 

Şehir içi kullanımına yönelik yedi koltuklu, premium bir SUV TIGGO 8 PRO, teknoloji ve şık tasarımı ile öne çıkan TIGGO 7 PRO ve genç kullanıcılara yönelik dinamik tasarımla birlikte ileri teknolojik özellikleri ile dikkat çeken OMODA 5 modellerinde 250 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatları sunuluyor.  

Ayrıca yeni bir Chery modeline sahip olan kullanıcılara ilk yakıt alımı hediye ediliyor. 

 
Kasım ayı boyunca kamu çalışanları ve KOBİ’ler, 65 bin TL’ye varan özel indirim avantajından faydalanabiliyor. 
 
OMODA5, TIGGO 7 PRO ve TIGGO 8 PRO modelleri, Chery Türkiye tarafından sunulan 5 yıl veya 150.000 kilometrelik garantiyle de dikkatleri çekiyor. 
 
 Çin’in en değerli otomotiv markası unvanına sahip ve dünyanın en büyük otomotiv markalarından biri olan Chery, kasım ayında müşterilerine çok avantajlı kredi ve indirim fırsatları sunuyor.
 
Bu kapsamda, Chery’nin 20 yılı aşkın teknolojik birikimi ve üstün hizmet becerisiyle Türkiye’de çok sayıda yenilik sunan, yüksek verimlilik sağlayan ve 1.6 litrelik turbo benzinli 183 HP’lik motorla birlikte 7 ileri DCT çift kavramalı otomatik şanzımana sahip SUV modelleri OMODA 5, TIGGO 7 PRO ve TIGGO 8 PRO’da özel indirim ve finansman olanakları sağlanıyor. 
 
Genç, yeni, göz alıcı ve iddialı tasarımına ek olarak zengin ekipmanıyla 3 farklı donanım seviyesinde sunulan OMODA 5’i satın almak isteyenler, 250 bin TL için 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi olanaklarından faydalanabiliyor.
 
 Küresel teknik standartlar doğrultusunda en güncel teknolojileri bünyesinde barındıran “segmentinin en çekicisi” TIGGO 7 Pro modelinde 250 bin TL’ye 12 vadeli ve yüzde 0 faizli kredi fırsatı yer alıyor. 
 
Chery’nin başarıya ve kaliteli yaşama odaklanmış müşterilere yönelik, 7 koltuklu, büyük hacimli SUV modeli TIGGO 8 PRO’ya sahip olmak isteyenler ise 250 bin TL’ye 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi imkânlarından yararlanabiliyor. 
 
Üstün tasarım, konfor ve teknolojik özelliklere sahip yeni bir Chery modeline sahip olan kullanıcılara ise ilk yakıtları hediye ediliyor.  
 

chery'den Kamu çalışanları ve KOBİ’lere özel indirim! 

Kasım ayı boyunca kamu çalışanları ve KOBİ’lere özel 65 bin TL’ye varan indirim avantajı sunuluyor. 
 
Üstün özellikleriyle kullanıcı beklentilerini karşılayan OMODA5, TIGGO 7 PRO ve TIGGO 8 PRO modelleri, Chery Türkiye tarafından sunulan 5 yıl veya 150.000 kilometrelik garantiyle de dikkatleri çekiyor.
 
Chery Türkiye, kasım ayında avantajlı fiyatlar ve finansman fırsatlarıyla yeni bir Chery modeline sahip olmak isteyen tüketicileri showroomlarına davet ediyor.

Hiç yorum yok