Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MG, Yıl Sonu Kampanyalarını Kasım’da Başlattı

MG Modellerinde Avantajlı Kredi ve Takas Desteği Fırsatları Aynı Anda Sunuluyor!    Otomotiv devi SAIC tarafından üretilen köklü İngiliz oto...

MG Modellerinde Avantajlı Kredi ve Takas Desteği Fırsatları Aynı Anda Sunuluyor! 

 
Otomotiv devi SAIC tarafından üretilen köklü İngiliz otomobil markası MG, rekabetçi fiyatları ve çok avantajlı kampanyalarını, yılın son ayını beklemeden otomobil sahibi olmak isteyen herkese sunuyor. 


 
Pazara sunulduğu ilk günden beri hedeflerini yükselterek ilerleyen marka, Kasım ayında HS, ZS ve %100 elektrikli MG4 modellerinde cazip kredi ve takas desteği olanaklarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. 
 
MG, zengin donanımı ve sınıfının üstünde boyutları ile öne çıkan benzinli ZS modelinde 200 bin TL’ye 12 ay vadeli ve %0,59 faizli krediye ek, 80 bin TL’ye varan takas desteği de sunuyor.
 
577 km WLTP şehir içi menzili ile %100 elektrikli sürüş keyfini yaşatan MG4 modeline; 200 bin TL’ye 12 ay vade ve %0,59 faizli krediye ek, 80 bin TL’ye varan takas desteği ile sahip olunabiliyor. 
 
C-SUV segmentinin iddialı modeli MG HS için de 250 bin TL’ye 12 ay vade ve %0,59 faizli krediye ek, 100 bin TL’lik takas desteği fırsatı da sunuluyor. 
 
Ayrıca MG, müşterilerine hem takas hem de kredi desteğinden aynı anda faydalanma imkânı da sağlıyor. 
 
 Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen İngiliz otomobil markası MG, Kasım ayında ZS, MG4 ve HS modellerinde, birbirinden avantajlı kredi ve takas desteği seçenekleri ile dikkat çekiyor. 
 
Özgün tasarımı, yüksek donanımı ve geniş yaşam alanıyla konfordan çok daha fazlasını sunan MG ZS modelinde; 200 bin TL için 12 ay vade ve %0,59 faizli kredi imkânına ek, 80 bin TL’lik takas desteği hem 1.0 litrelik T-GDI benzinli motor ve 6 ileri otomatik şanzımanla eşleştirilen Comfort donanımlı versiyonda hem Luxury Plus donanımında sağlanıyor. 
 
Ayrıca MG ZS’in 1.5 T-GDI benzinli motor ve manuel şanzımanla eşleştirilen Comfort donanımlı versiyonunda ise 40 bin TL’lik takas desteği imkânı bulunuyor. 
 
MG ZS modelinin tavsiye edilen takas indirimli fiyatları, Comfort donanımıyla 929.000 TL, Luxury Plus donanımıyla ise 1.129.000 TL olarak dikkat çekiyor. 
 
Euro NCAP’ten 5 yıldız ile güvenliğini kanıtlamış, C-SUV segmentinin önde gelen modeli MG HS için ise hem Comfort hem Luxury donanım seviyelerinde 250 bin TL’ye 12 ay vadeli ve %0,59 faizli krediye ek, 100 bin TL de takas desteği sunuluyor. MG HS Comfort 1.279.000 TL ve HS Luxury 1.409.000 TL’lik takas indirimli fiyatları ile dikkat çekiyor. 
 
577 km’ye varan menzili ile dikkat çeken ve İngiltere’de “Yılın Otomobili” seçilen %100 elektrikli MG4 modelinin Comfort ve Luxury donanımlı versiyonları da; 200 bin TL için 12 ay vade ve %0,59 faizli kredi olanağına ek, Comfort donanımlı versiyonda 80 bin TL, Luxury donanımlı versiyonda ise 40 bin TL takas desteği ile tercih edilebiliyor. 
 
MG4, Comfort donanımında 1.219.000 TL, Luxury donanımındaysa 1.479.000 TL’lik, tavsiye edilen takas indirimli fiyatlar ile satın alınabiliyor. MG, rekabetçi fiyatları ve çok avantajlı kampanyalarını, aralık ayını beklemeden otomobil sahibi olmak isteyen herkese sunuyor. 
 
Türkiye pazarına girdiği ilk günden beri hedeflerini büyüterek ilerleyen MG’de kasım ayına özel takas destekleri, kredi ayrıcalıkları ile birlikte kullanılabiliyor. 
 
Yılın en avantajlı kampanyalarını yıl sonunu beklemeden başlatan markanın kasım ayında da yüksek satış başarısı elde etmesi bekleniyor.

Hiç yorum yok