Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

myHyundai Türkiye Hyundai Assan’dan Üstün Bir Müşteri Deneyimi

Hyundai, satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetini artırmak için  myHyundai Türkiye uygulamasını geliştirdi.    myHyundai Türkiye adı ve...

Hyundai, satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetini artırmak için myHyundai Türkiye uygulamasını geliştirdi. 

 

myHyundai Türkiye adı verilen mobil uygulama, araç sahiplerine büyük bir kolaylık sağlıyor. Kullanıcılar ayrıca tek bir dokunuşla servis randevusu planlayabilir ve bakım geçmişini takip edebilir. 

 
Hyundai Assan, “Progress for humanity” yani “İnsanlık için ilerleme” felsefesi kapsamında kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. 
 
Sadece ürettiği otomobillerle değil aynı zamanda geliştirdiği yeni teknolojik uygulamalarla da tüm insanlığın günlük yaşamlarını daha pratik bir hale getirerek hem zamandan hem de mekandan tasarruf etmelerine olanak sağlıyor. 
 
Müşteri memnuniyetinde de her zaman birinci olmayı kendine ilke haline getiren Hyundai Assan, son olarak geliştirdiği bir mobil uygulama ile başta Hyundai sahipleri olmak üzere tüm otomobil severlerin ilgisini çekti. 
 
myHyundai Türkiye adı verilen mobil uygulama ile seçilen Hyundai Yetkili Satıcısı’yla görüntülü görüşme yapılabilir ve servis randevusu planlanabilir. 
 
Aynı zamanda, gerektiğinde en hızlı şekilde yol yardım hizmeti de alınabiliyor. Kullanıcılar, marka ortaklıkları ile indirim fırsatlarından da yararlanabiliyor. 
 
Uygulama ile sahip olunan araç hakkında ihtiyaç duyulan tüm bilgilere tek bir yerden erişebilirken aracın önceki bakım randevuları hakkında da genel bir bakış sunuyor. myHyundai Türkiye, bir Hyundai modeli satın alma ile ilgili her şeyi daha kolay hâle getiriyor. 
 
Modeller hakkında gerekli bilgilere anında ulaşılırken online rezervasyon, test sürüşü talebi ve online kredi başvurusunda da bulunulabiliyor.
 
Bu uygulamayı kullanmak için sadece Hyundai sahibi olmaya da gerek yok. Dileyen herkes Hyundai dünyası hakkında detaylı bilgi almak için bu uygulamadan faydalanabiliyor.

Hiç yorum yok