Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Goodyear 2023 Kis Servis Kampanyasi Başladı

Uzun yaz döneminin bitmesine az bir zaman kala, soğuk havalar ve kış mevsimi için hazırlıklar da başladı.    Goodyear da sunduğu avantajlar...

Uzun yaz döneminin bitmesine az bir zaman kala, soğuk havalar ve kış mevsimi için hazırlıklar da başladı. 
 

Goodyear da sunduğu avantajlarla araç kullanıcılarının hazırlıklarına destek oluyor. Goodyear 2023 Kış Kampanyası ile binek, SUV ve hafif ticari araç sahiplerine kış lastiklerini avantajlı bir şekilde satın alma fırsatı sunuluyor. 


 
Goodyear'ın kış kampanyası başladı. 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli kampanyada, belirtilen Goodyear markalı, 17 inc ve üzeri binek, SUV (4x4) ile hafif ticari araç kış lastiklerinden tek seferde dört adet satın alan katılımcılara ürün ve servis avantajları sunuluyor. 
 
Goodyear 2023 Kış Kampanyası kapsamında; Goodyear UltraGrip serisinin 19-22 inç arasındaki modellerinin alımında 250 TL+KDV; 18 inç modeli alımında 200 TL+KDV; 17 inç modeli alımında ise 150 TL+KDV tutarında avantajlar uygulanıyor. 
 
Avantaj hafif ticari araçlar için Goodyear UltraGrip Cargo modellerinde de 200 TL+KDV olarak sunuluyor.  
 
Kampanya katılmak kolay 
Goodyear 2023 Kış Kampanyası’na katılmak oldukça kolay. Katılımcılar, Goodyear Kampanya yazıp 4642’ye yolladıkları SMS sonrasında kendilerine gönderilen aktivasyon koduyla, Kampanya Web Sitesinde (www.goodyearkampanya.com) yer alan formu doldurarak veya doğrudan Kampanya Web Sitesindeki bilgileri doldurduktan sonra gönderilen aktivasyon kodu ile Goodyear Kış Kampanyasından yararlabiliyorlar.

Hiç yorum yok