Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Chery Tiggo 7 Pro, Segmentinin En Çekicisi Seçildi

Chery TIGGO 7 PRO, Aile Tipi SUV’da Yeni Sürüş Trendini Belirliyor! Çin’in en büyük otomobil ihracatçısı Chery, geliştirdiği yüksek tekno...

Chery TIGGO 7 PRO, Aile Tipi SUV’da Yeni Sürüş Trendini Belirliyor! Çin’in en büyük otomobil ihracatçısı Chery, geliştirdiği yüksek teknolojili ve konforlu modelleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 


Kullanıcı ilgisinin hızla arttığı Chery modellerinden TIGGO 7 PRO, yapılan araştırmalarda da öne çıkmayı sürdürüyor.


 

Bu kapsamda J.D. Power 2023 Çin IQS’in (İlk Kalite Araştırması) sonuçları açıklandı. Sonuçlara göre Chery, Çin’in en iyi yerli otomotiv markası unvanını perçinlemiş oldu. 

 
Ayrıca, 2023 Çin APEAL (Çin Otomotiv Performansı, Uygulama ve Düzen Araştırması) sonuçlarına göre Chery TIGGO 7 PRO, orta boy ekonomik SUV kategorisinde ilk sırada yer aldı. 
 
Küresel teknik standartlar doğrultusunda en güncel teknolojileri bünyesinde barındıran TIGGO 7 Serisi, aile tipi SUV’da yeni bir sürüş trendi belirliyor. 
 
 Otomotiv dünyasının hızla büyüyen yıldızı Chery, birbirinden iddialı modelleriyle kısa zamanda kullanıcıların büyük beğenisini kazandı. 
 
Markanın ürettiği yüksek teknolojili ve konforlu araçlar, kalite ve performans araştırmalarında da öne çıkmaya devam ediyor. Bu kapsamda J.D. Power 2023 Çin IQS’in (İlk Kalite Araştırması) sonuçları açıklandı. 
 
Sonuçlara göre Chery, Çin’in en iyi yerli otomotiv markası unvanını perçinlemiş oldu. Ayrıca, 2023 Çin APEAL (Çin Otomotiv Performansı, Uygulama ve Düzen Araştırması) sonuçlarına göre Chery TIGGO 7 PRO, orta boy ekonomik SUV kategorisinde ilk sırada yer aldı.  
 
Moda, teknoloji, konfor ve güvenlik TIGGO 7 PRO’da bir arada! 
 
İki uzman araştırma raporunun yayınlanmasıyla ortaya çıkan sonuçlar, Chery’nin üstün kalitesini ve ürün becerisini kanıtladı. 
 
Özellikle, 2023 Çin APEAL’in, 81 şehirdeki 35 bin 155 araç sahibinin, gerçek dünya kullanım deneyimlerini kapsaması, elde edilen başarılı sonuçların değerini daha da artırıyor. 
 
Araştırma, araçların kullanıcılar açısından çekiciliğini, 10 kategoride, 37 unsur üzerinden değerlendiriyor. Chery TIGGO 7 Serisi, rekabetin çok çetin olduğu, çok sayıda model arasında üstün ürün özellikleriyle öne çıkarak ilk sırada yer aldı. 
 
Moda, teknoloji, konfor ve güvenliğin çok başarılı bir şekilde entegre edildiği Chery TIGGO 7 Serisi, markanın teknolojik uzmanlığındaki mirası devralıyor. Küresel teknik standartlar doğrultusunda en güncel teknolojileri bünyesinde barındıran TIGGO 7 Serisi, aile tipi SUV’da yeni sürüş trendini belirliyor. 
 
Şık dış tasarım detaylarıyla TIGGO ailesinin tasarım felsefesini devam ettiren TIGGO 7 PRO, altıgen elmas ızgara profili, siyah kristal matrix LED farları ve 1,12 metrekarelik panoramik açılır tavanıyla dikkat çekiyor. Aracın görsel tasarımı, hem teknolojik hem de modaya uygun unsurları kusursuz bir şekilde harmanlıyor. 
 
Güvenlikte standartları belirliyor! 
Yüksek kaliteli koltuklar ve hakiki deri direksiyona ek olarak, 12,3 inçlik teknolojik ekrana sahip Chery TIGGO 7 Serisi, akıllı kokpit tasarımıyla teknolojik gelişmişlik seviyesini yansıtıyor. 
 
Ayrıca Chery TIGGO 7 PRO, iç ve dış tasarım, gövde ve şasi yapısına ek olarak malzeme optimizasyonu da dahil olmak üzere 20’den fazla konuda önemli gelişme kaydetti. 
 
Bu, gürültü kaynaklarının azalmasına ve 35 desibele kadar düşük bir akustik düzeyinin elde edilmesini sağlıyor. Yolculuğun her kilometresine kaliteli bir teknoloji deneyiminin eşlik etmesini sağlayan SUV, “N95 Tıbbi Sınıf” adındaki iç hava temizleme işleviyle de donatılıyor. 
 
Chery TIGGO 7 PRO, güç aktarma sistemleri açısından Chery’nin dayanıklı ve güçlü motor teknolojisinden yararlanıyor. ACTECO 1.6 TGDI motor ve 7DCT şanzımandan oluşan ikili, hem yüksek performans hem de üstün verimlilik sağlıyor.
 
 Ayrıca Chery TIGGO 7 PRO, LDW (Şeritten Çıkma Uyarısı) ve tam hızlı ACC (Adaptif Hız Sabitleme) dahil olmak üzere bir dizi akıllı sürüş destek özelliğini de entegre ediyor. 
 
Uzun ve kısa farlar arasında otomatik geçiş yapan IHC veya RCW (Arkadan Çarpışma Uyarısı) gibi özelliklere de sahip. Sahip olduğu üstün teknolojilerle Chery TIGGO 7 PRO, sınıfında güvenlik konusunda yeni standartlar belirliyor. 
 
Kullanıcı beğenisi sürekli artıyor! 
“Teknoloji Şirkete Yön Veriyor” ilkesini benimseyen Chery, sürekli olarak geliştirilen sürüş deneyimi ve üstün yaşam döngüsüne sahip kalite yönetimiyle, küresel pazarların ve kullanıcıların güvenini sürekli olarak kazanıyor. 
 
Bu aynı zamanda kullanıcılar tarafından daha da fazla kabul gören ve değer verilen bir Çin kartvizitinin oluşturulmasına da yol açıyor. 
 
Chery TIGGO ailesinin yıldız modeli olan ve sürekli olarak ayda 10 bin adedin üzerinde satış performansına imza atan Chery TIGGO 7 PRO, kullanıcı beğenisinde sürekli bir artış ortaya koyuyor. 
 
Almış olduğu övgüler ise gerçek değerini yansıtıyor. Chery hakkında Kantar ve Google, ortaklaşa, 2023 Çin Küresel Marka Oluşturucuları İlk 50 listesini açıkladı. 
 
Chery, otomobil alanında “Çin’in En İyi Küresel Marka Oluşturucusu” seçilerek genel listede 14. sırada yer aldı ve markanın gücü önemli bir büyüme kaydetti.
 
Chery, kuruluşundan bu yana bir küreselleşme stratejisi uyguladı ve uluslararası rekabet gücüne ve nüfuza sahip bir otomobil markası oluşturma kurumsal vizyonuyla her zaman teknoloji odaklı gelişime bağlı kaldı. 
 
Sürekli teknolojik yenilik yaklaşımıyla hareket eden Chery, küresel pazarlara komple araç, CKD parçaları, motor, üretim teknolojisi ve ekipman ihraç eden ilk Çinli binek otomobil şirketi oldu. 
 
Chery, ürün stratejisi, yerelleştirme stratejisi ve yetenek stratejisinin uygulanması yoluyla yerel ve uluslararası pazarları geliştirmeye, küreselleşmeyi sürekli derinleştirmeye ve çevre dostu, teknoloji, aile ve arkadaşlık ilkelerine odaklanıyor. 
 
26 yıllık geliştirme sürecinin ardından Chery’nin satış ve servis ağı, 80’in üzerinde ülke ve bölgeyi kapsarken, dünya genelinde 12 milyonun üzerinde kullanıcıya ulaşılmış durumda. 
 
Ayrıca Chery, sürekli çabalarla topluma katkıda bulunarak ve küresel tüketicilere daha iyi ürün ve hizmetler sunarak küresel pazarlarda çevre dostu kalkınma, çevre koruma, sosyal refah, personel eğitimi ve diğer alanları kapsayan çeşitli sosyal katkı faaliyetleri yürütüyor.

Hiç yorum yok