Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

M oil'de 75 TL Bankkart Lira

1 Temmuz - 15 Ağustos 2023 tarihleri arasında Bankkart anlaşmalı M Oil istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek sef...

1 Temmuz - 15 Ağustos 2023 tarihleri arasında Bankkart anlaşmalı M Oil istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinize 75 TL Bankkart Lira verilecektir.
 

Kampanyaya Bankkart Mobil ile bankkart.com.tr'den veya SMS ile katılabilirsiniz. 
 
SMS ile katılım için MOIL yazıp 4757'ye Bankamıza kayıtlı Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait cep telefonundan SMS göndermesi gerekmektedir.


 
KKTCell operatörlerine ait Bankamıza kayıtlı cep telefonu numaralarından ise +905327524757'ye SMS göndermesi gerekmektedir.
 
SMS gönderimleri ücretsizdir. Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya ancak bir kez katılabilir ve en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabilir. İşlemlerin Bankkart anlaşmalı M Oil istasyonlarında ve Bankkart POS'undan yapılması gerekmektedir. 
 
Aynı gün içerisinde yapılacak 300 TL ve üzeri harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir. Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde ve Bankkart Mobil'de yer alacak, kazanım SMS'le bildirilecektir. 
 
Kampanya koşullarını gerçekleştiren müşterilere Bankkart Liralar 21 Ağustos 2023 tarihinde yüklenecektir. Kazanılan Bankkart Liralar 23 Eylül 2023 tarihine kadar Bankkart anlaşmalı M Oil istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir. 
 
23 Eylül 2023 tarihine kadar kullanılmayan Bankkart Liralar 24 Eylül 2023 tarihinde geri alınacaktır. Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. 
 
 Bankkart ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir. Ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir. Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri Kampanyaya dahil değildir. 
 
Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi anlaşmalı M Oil istasyonlarında . T.C. Ziraat Bankasısitesinde

Hiç yorum yok