Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Koçfinans’tan Bir Yenilik Daha El Değmeden Taşıt Kredisi

Türkiye’nin ilk tüketici finansman şirketi Koçfinans, sektörde bir ilke daha imza atarak “El Değmeden Taşıt Kredisi”ni tüketicilere sundu.  ...

Türkiye’nin ilk tüketici finansman şirketi Koçfinans, sektörde bir ilke daha imza atarak “El Değmeden Taşıt Kredisi”ni tüketicilere sundu. 


28 yıldır otomotiv başta olmak üzere birçok alanda bireysel ve kurumsal kredi çözümleri sunan Koçfinans; kaliteli, hızlı ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile finansman sektöründe öncü konumda yer alıyor. 


 
Koçfinans; sıfır ve ikinci el araçlardan, binek, hafif ve ağır ticari araçlara, perakende alımlardan filo alımlarına, tüketici ve satıcı finansmanından sigortaya kadar otomotiv sektörünün pek çok farklı alanında hizmet veriyor. 
 
Tüketici finansmanı alanındaki ilk ve tek Ar-Ge merkezine sahip olmanın getirdiği yetkinliği sayesinde veri analitiği, yapay öğrenme, robotik süreçlere dayalı yeni projeler yaratma konusunda öncü olan Koçfinans; El Değmeden Taşıt Kredisi ürünü ile de bir ilke daha imza attı.
 
El Değmeden Taşıt Kredisi; müşterilerin Ford taşıt kredileri; sistemsel kredi değerlendirmesi, dijital evrak onayı ve tüm operasyonel işlemlerin anlık olarak yapılmasıyla uçtan uca el değmeden tam otomasyon ile gerçekleştirmesini sağlıyor. 
 
Tüketicilerin ihtiyaçlarını bir tıkla hızlı bir şekilde karşılayan Koçfinans, iş ortakları olan bayilere ve müşterilerine kısa sürede kolaylıkla hazır kredi hizmeti sunuyor. 
 
Koçfinans Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Çağatay Ulusoy; “Tüketici finansmanı alanındaki uzmanlığımız ve çevik ekibimiz sayesinde sektörümüzde öncü bir rol üstlenmekten mutluluk duyuyoruz. Ar-Ge merkezimiz sektörde durmadan gelişen ve inovatif ürünlere sahip olan yenilikçi hizmet kasımızı güçlendiriyor. 
 
Benimsediğimiz özgün, enerjik ve samimi yaklaşımımız ile müşterilerimizin memnuniyetini önceliklendiriyor, herkesin finansal ürünlere konforlu bir şekilde erişebilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 
 
Durmadan araştıran ve geliştiren çalışma prensibimiz doğrultusunda hayata geçirdiğimiz yeni ürünümüz El Değmeden Taşıt Kredisi’ni müşterilerimizin ve bayilerimizin kullanımına sunduk. 
 
Uzun süredir yapay zeka ve otomasyona yaptığımız yatırımlarla kolaylaştırdığımız kredi süreçlerimiz, bu ürünümüz ile beraber yeni bir boyut kazandı. 
 
El Değmeden Taşıt Kredisi ile kredi başvurusundan para çıkışına kadar süreçlerimizi uçtan uca otomatize etmiş durumdayız. Tüketicilerin tüm kredi süreçlerini hızlı ve kolay adımlarla tam otomatik olarak tamamlaması ve ivedilikle kredi ihtiyacının karşılanmasını amaçladık. 
 
Satış kanallarımızın ve müşterilerimizin belirli segmentlerinde hayata geçirdiğimiz El Değmeden Taşıt Kredisi ürünümüzü önümüzdeki dönemlerde yaygınlaştıracağız” dedi. 
 

Koçfinans Hakkında

 
1995 yılında Türkiye’nin ilk finansman şirketi olarak kurulan Koçfinans, sıfır ve ikinci el taşıtlar için bireysel ve kurumsal finansman çözümleri sunuyor.
 
Koçfinans, kaliteli, hızlı ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ve herkese finansal ürünlere erişim fırsatı verme misyonunu benimsiyor. Sektöründe güçlü bir konuma sahip olan Koçfinans 1.700’e yaklaşan üye iş yeri sayısıyla finans şirketleri arasında portföy büyüklüğü bazında %11.2 pay ile 4. sırada yer alıyor. 
 
Koçfinans; çevik yönetim anlayışıyla yarattığı benzersiz müşteri deneyimini birçok ödülle taçlandırmanın yanında inovatif ve teknoloji odaklı bakış açısı sayesinde finans sektörüne yeni bir soluk getirirken Demo Day programı ile yenilikçi girişimcilere imza atan start-upları destekliyor.

Hiç yorum yok