Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Hyundai IONIQ 5 N, 13 Temmuzda tanıtılcak

Elektrikli Performans Ustası Hyundai IONIQ 5 N Gün Sayıyor.    Hyundai, yüksek performanslı ilk EV modeli olan IONIQ 5 N’i 13 Temmuz’da tanı...

Elektrikli Performans Ustası Hyundai IONIQ 5 N Gün Sayıyor. 
 

Hyundai, yüksek performanslı ilk EV modeli olan IONIQ 5 N’i 13 Temmuz’da tanıtacak. 

 


Goodwood Hız Festivali'nde görücüye çıkacak olan otomobil, yeni bir dönemi temsil ediyor.Hyundai Motor Company, otomobil tutkunlarının merakla beklediği IONIQ 5 N modelinin dünya prömiyerini 13 Temmuz Perşembe günü gerçekleştirecek. 
 
İlk elektrikli yüksek performanslı N modeli olan IONIQ 5, İngiltere'deki Goodwood Hız Festivali’nde ziyaretçilerle bir araya gelecek ve markanın Hyundai N sergi standında yeni bir dönemin başladığını temsil edecek. 
 
Uzun süredir kamuflajlı olarak gösterilen IONIQ 5 N, bu festivalde tamamen örtüsüz olarak izleyenlerle bir araya gelecek. 
 
Performanslı otomobil tanıtıldıktan sonra seri üretime başlayacak ve tamamen elektrikli ilk Hyundai N modeli olarak markanın elektrifikasyon stratejisini daha da hızlandıracak. 
 
Lansmanın ardından, festivalin ikonik 1,87 kilometrelik Hill Climb etkinliğinde de IONIQ 5 N'in bir gösteri sürüşüne yer verilecek. 
 
Kısacası, IONIQ 5 N ile birlikte diğer Hyundai N modellerinin de katılacağı bir 'N Moment' şovu yapılacak.

Hiç yorum yok