Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Aytemiz istasyonlarında 90 TL ParafPara fırsatı

Aytemiz istasyonlarında Akaryakıt alışverişlerinde Paraf Kart kullananlar, 90 TL ParafPara kazanıyor  Aytemiz, kazandıran kampanyalarının b...

Aytemiz istasyonlarında Akaryakıt alışverişlerinde Paraf Kart kullananlar, 90 TL ParafPara kazanıyor 


Aytemiz, kazandıran kampanyalarının bir yenisini Halkbank Paraf Kart ile gerçekleştiriyor.
 


Kampanya kapsamında 1 Temmuz - 15 Ağustos 2023 tarihleri arasında Paraf Kart sahipleri, Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarından yapacakları 350 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz alışverişlerinde 90 TL ParafPara kazanıyor. 
 
Sürücüler, Mobil Ödeme veya Araçtan Öde seçeneklerini kullanarak ödemelerini Aytemiz Vaay uygulamasından da yapabiliyor. Yakıt alımlarında kullanıcılara teknoloji sayesinde tasarruf, güvenlik ve kolaylık sunmayı hedefleyen Aytemiz, Halkbank iş birliğiyle başlattığı kampanya ile Aytemiz Vaay avantajlarını ParafPara kazanma imkanıyla buluşturuyor. 
 

Kampanyadan faydalanmak ve ParafPara kazanmak isteyen kullanıcıların, farklı günlerde ve tek seferde Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarından 350 TL ve üzeri 4 akaryakıt veya otogaz alışverişi yapmaları gerekiyor. 

 
1 Temmuz – 15 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleştirdikleri 4’üncü 350 TL’lik alışverişin ertesi günü Paraf Kart’a tanımlanan 90 TL ParafPara, 25 Eylül 2023 tarihine kadar akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabiliyor. 
 
Kampanya kapsamında üç farklı ödeme seçeneği sunulurken ödeme seçeneği ne olursa olsun, Paraf Kart kullanılması gerekiyor. 
 
Kampanyadan yararlanmak için mutlaka Paraf Mobil uygulamasında Aytemiz kampanyasının “Hemen Katıl” butonuna tıklanması ya da bankada kayıtlı cep telefonundan Aytemiz yazıp 3404’e SMS gönderilmesi gerekiyor. 
 
Kampanyaya katılımın onaylanması sonrasında Aytemiz Vaay uygulaması üzerinden, Paraf kart tanımlı Mobil Ödeme kredi kartı seçeneği veya Araçtan Öde seçeneklerinden biri kullanılarak ya da Paraf Kartları ile Paraf üyesi istasyonda kasadan ödeme yapılabiliyor. 
 
Paraf üyesi Aytemiz istasyonları www.paraf.com.tr veya Paraf Mobil’de Program Ortakları sayfasından firma adı alanına “Aytemiz” yazılarak listelenebiliyor. 
 
Aytemiz Vaay uygulaması ile sektöre ilk kez bireysel elektronik satışı getiren Aytemiz, böylece sürücülere çeşitli kampanyalardan ve indirimlerden yararlanma imkânı sunmanın yanı sıra çocuğunu ya da evcil hayvanını araçta tek başına bırakmak istemeyenlere veya kışın soğukta, yazın sıcakta arabasından çıkmadan, beklemeden, hızlı, temassız şekilde yakıt almak isteyenlere konforlu alışveriş deneyimi sunuyor. 
 
Kampanyaya dair detaylı bilgi aytemiz.com.tr vewww.paraf.com.tradreslerinden görülebilir.

Hiç yorum yok