Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Renault Yaz Servis Kampanyası

Renault yetkili servislerinde %20 indirim, 12 Haziran – 29 Temmuz 2023 tarihleri arasında tüm bakım, mekanik onarım ve aksesuarlar ile Castr...

Renault yetkili servislerinde %20 indirim, 12 Haziran – 29 Temmuz 2023 tarihleri arasında tüm bakım, mekanik onarım ve aksesuarlar ile Castrol motor yağlarında geçerlidir.


4 adet lastik alımında; Continental marka lastiklerde 300 TL, Barum & Matador marka lastiklerde 100 TL, Michelin marka yaz ve 4 mevsim lastiklerinde 15” ölçüde 448 TL, 16” ölçüde 590 TL ve 17” ve üstü ölçüde 850 TL, Lassa ve Bridgestone marka lastiklerde 354 TL tutarında servis indirimi uygulanacaktır.


 
Maximum, Maximiles, Privia markalı tüm bireysel kredi kartlarıyla, Maximum özellikli POS cihazlarından yapacağınız 3-7 taksitli işlemlerde ilave 5 taksit uygulanacaktır. 
 
Ticari kredi kartları, Maximum Aidatsız Kartlar, Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 
İş Bankası ve MAİS Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş. kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya avantajları, katılımcı Renault yetkili servislerinde geçerlidir. 
 

RENAULT YETKİLİ SERVİSLERİNDE 4 YAŞ VE ÜZERİ ARAÇLAR İÇİN SERVİS KAMPANYASI 

%20’den başlayan avantajlı fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, Renault Port uygulamasını yükleyerek aracını ekleyen müşterilerimizin 4 yaş ve üzerindeki araçlarının tüm bakım, mekanik onarım ve aksesuar alımlarında 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir. 
 
Tüm kampanya avantajları, katılımcı Renault yetkili servislerinde geçerlidir. Uygulamaya katılan Renault yetkili servislerinde “Kapında Vale” hizmeti sunulmaktadır. 
 
Ayrıntılı bilgi için Renault yetkili servislerine ve renault.com.tr’ye başvurabilirsiniz. MAİS A.Ş., kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hiç yorum yok