Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Expert by Fakir, dört dörtlük otomobil bakımı ve temizliği için profesyonel destek sunuyor.

Otomobiller günlük hayatın önemli bir parçası olmanın yanı sıra, tutku ile bağlanılan araçlardır.    Uzun süreli kullanım ve yüksek performa...

Otomobiller günlük hayatın önemli bir parçası olmanın yanı sıra, tutku ile bağlanılan araçlardır. 
 

Uzun süreli kullanım ve yüksek performans açısından otomobil bakımı ve temizliği büyük önem taşıyor. Otomobil tutkunları araçlarına gözü gibi bakarken doğru ürünleri tercih etmek için derin araştırmalara giriyor. Expert by Fakir oto bakım ve temizliğinde profesyonel destek arayanlar için etkili çözümler sunuyor. 


 
Ürün ailesinde yer alan Araç İçi Temizleyici, Torpido Temizleyici, Lastik Temizleyici Parlatıcı, Jant Temizleyici, Buğu Önleyici, Yağmur Kaydırıcı, Buz Çözücü, Radyatör Antifrizi, Cilalı Oto Şampuanı iç ve dış araç temizliğinde tüm ihtiyaçları profesyonelce karşılıyor.  
 
Güvenli ve Etkili Temizlik 
Güçlü formüle sahip Expert by Fakir oto bakım ve temizlik ürünleri, Saruhan Kimya Ar-Ge ekibi tarafından araçların özel yüzeylerine uygun içerikle geliştirildi. Böylece araçların boya ve kaplaması üzerinde herhangi bir iz, leke, çizik oluşturmuyor. 
 
Düzenli bakım ve temizlik ile araçların boyası uzun ömürlü olurken, parlaklığı da uzun vadede korunuyor. Expert by Fakir lastik ve jant temizleyiciler ise uzun ömürlü, temiz ve parlak görünümlü lastiklerle yolların tozunu atma imkanı veriyor.  
 
4 Mevsim Hijyen ve Konfor 
Araç içi temizlikte de profesyonel çözümler sunan Expert by Fakir ürünleri, araç içerisindeki kumaş, deri döşemeler, halılar ve plastik akşamlarda derinlemesine hijyen sağlıyor.
 
 Torpido gibi plastik, vinil, kauçuk alanlarda da torpido temizleyici ile tozdan, kirden eser kalmıyor. Ayrıca araç içi temizleyiciler araç içerisinde oluşabilecek kötü kokuları da önlüyor. 
 
 Expert by Fakir ailesinde yer alan buz çözücü, radyatör antifriz, buğu önleyici, yağmur kaydırıcı gibi ürünler aracın bakımını yapmanın yanı sıra mevsim şartlarına göre aracı koruma imkanı veriyor. 
 
Saruhan Kimya ve Temizlik Ürünleri A.Ş.’nin inovatif bir bakış açısı ile ürettiği Expert By Fakir, bir otomobilin ihtiyacı olan tüm temizlik ve bakım ürünlerini üst düzey hizmet anlayışıyla tüketiciye sunuyor.

Hiç yorum yok